Wypadek w trakcie Sylwestra! Znany piłkarz może stracić wzrok

49-krotny reprezentant Norwegii, prawy obrońca Galatasaray Stambuł, trafił do szpitala po tym jak w trakcie zabawy sylwestrowej fajerwerki wybuchły mu w dłoni. Omar Elabdellaoui ma poważne oparzenia twarzy i uraz oka. Lekarze robią wszystko, by uratować jego wzrok.

Tureckie media podają, że sytuacja Omar Elabdellaoui jest na tyle poważna, że błyskawicznie do szpitala, w którym przebywa piłkarz, udała się duża delegacja Galatasaray. W jej skład weszli m.in. kapitan zespołu Arda Turan i trener Fatih Terim. Klub ze Stambułu poinformował, że do wypadku doszło podczas imprezy odbywającej się w domu piłkarza.

Galatasaray wydało oświadczenie, w którym potępiło fakt, że zdarzenie błyskawicznie wyciekło do mediów. Klub podejrzewa, że któryś z pracowników pogotowia musiał dać cynk dziennikarzom o tym, co się zdarzyło.

„Czy ta osoba na pewno ma czyste sumienie” – pyta retorycznie wiceprezes Galaty, Abdurrahim Albayrak.

Omar Elabdellaoui to podstawowy defensor tureckiej ekipy, w przeszłości zawodnik m.in. Olympiakosu Pireus i Eintrachtu Brunszwik. Ma również na koncie 49 występów w reprezentacji Norwegii, w której niejednokrotnie pełnił funkcję kapitana zespołu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem