Wyniki konkursu EURO QUIZ ŁączyNasPasja.pl!

Czas na przedstawienie wyników konkursu EURO QUIZ, który przeprowadziliśmy na Facebooku. Na zwycięzcę czekała konsola PlayStation 4 i wędruje ona do… Łukasza Matusika! Gratulujemy! Łukasz zdobył w quizie łącznie 1048 punktów… z czego „tylko” 598 odpowiadając na pytania. Piszemy „tylko” ponieważ gdyby na tym poprzestał, to zająłby w klasyfikacji miejsce… szóste. Wykorzystując jednak fakt, że

Czas na przedstawienie wyników konkursu EURO QUIZ, który przeprowadziliśmy na Facebooku. Na zwycięzcę czekała konsola PlayStation 4 i wędruje ona do… Łukasza Matusika! Gratulujemy!

Łukasz zdobył w quizie łącznie 1048 punktów… z czego „tylko” 598 odpowiadając na pytania. Piszemy „tylko” ponieważ gdyby na tym poprzestał, to zająłby w klasyfikacji miejsce… szóste.

Wykorzystując jednak fakt, że za każdego zaproszonego do quizu znajomego otrzymuje się 10 punktów, udało mu się wskoczyć na pierwsze miejsce!

Łukasz – konsola już do Ciebie jedzie! Gratulacje raz jeszcze!

Wszystkim pozostałym dziękujemy za udział i zapraszamy do następnego konkursu! Może już przed Ekstraklasą!

Łączy Nas Pasja!

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem