Wymiana na linii Tottenham – Sevilla na ostatniej prostej

Fabrizio Romano potwierdza - Tottenham dogadał się z Sevillą w sprawie wymiany zawodników. Na Tottenham Hotspur Stadium trafi Bryan Gil, a w przeciwną stronę powędruje Erik Lamela.

Tottenham i Sevilla mieli już ze sobą do czynienia w tym oknie transferowym. Zespoły negocjowały bowiem transfer Julesa Kounde do Anglii. Obie strony doszły już do porozumienia – „Koguty” miały zapłacić za Francuza 30 milionów euro i dorzucić do tego Davinsona Sancheza. Transfer zawetował jednak sam obrońca, który chciałby trafić do klubu występującego w Lidze Mistrzów. Nie zburzyło to jednak dobrych relacji pomiędzy klubami, które zasiadły do rozmów w sprawie innej wymiany.

Zobacz również: Sevilla dogadana z Tottenhamem w sprawie transferu. Piłkarz woli jednak poczekać

Fabrizio Romano potwierdził dziś, że niebawem ogłoszona zostanie wymiana pomiędzy Hiszpanami a Anglikami. Nie chodzi jednak o wcześniej wspomnianych obrońców, a o skrzydłowych. Do Londynu trafi Bryan Gil – 20-letni skrzydłowy, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Eibar. W Hiszpanii okrzyknięto go „małym Johanem Cuyffem”. Jego kontrakt z zespołem obowiązuje do czerwca 2023 roku, Sevilla chciała go przedłużyć, jednak nie mogła dojśc do porozumienia z agentami piłkarza. Zdecydowano więc o sprzedaży. Ekipa z Andaluzji ma za swojego zawodnika otrzymać 25 milionów euro plus bonusy oraz Erika Lamelę. Ogłoszenia tego transferu możemy spodziewać się jeszcze w tym tygodniu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem