Wylicytuj dla WOŚP dwa bilety na mecz Bayernu i spotkanie z Lewandowskim!

Chcesz obejrzeć mecz Bayernu Monachium na żywo , a potem zjeść lunch z Robertem Lewandowskim? Teraz masz na to szansę! A dodatkowo wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, doszło do aukcji kasku Bartosza Zmarzlika, dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium i lunchu z Robertem Lewandowskim (darczyńcą vouchera) oraz

Chcesz obejrzeć mecz Bayernu Monachium na żywo , a potem zjeść lunch z Robertem Lewandowskim? Teraz masz na to szansę! A dodatkowo wspierasz Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Po uroczystej Gali Mistrzów Sportu z inicjatywy Piotrka Małachowskiego, doszło do aukcji kasku Bartosza Zmarzlika, dwóch biletów na mecz Bayernu Monachium i lunchu z Robertem Lewandowskim (darczyńcą vouchera) oraz statuetki z diamentem, należącej do pomysłodawcy aukcji. Pieniądze z licytacji wspomogą leczenie chorego na raka Kamila Nowosielskiego.

Poprzez udział w aukcji biletów i lunchu z Robertem Lewandowskim, Stowarzyszenie Sportu i Turystyki „Jedno Serce” oraz LV BET Zakłady Bukmacherskie, wspólnie stały się posiadaczami vouchera. Zdecydowali się jednak przekazać ten vouvher dalej.

„W związku z tym, iż Grupa LV wspiera od lat akcje charytatywne, bilety, za zgodą polskiego, wspaniałego piłkarza, przekazujemy na aukcję Allegro WOŚP.”

Link do aukcji: http://aukcje.wosp.org.pl/2-bilety-na-mecz-i-lunch-z-robertem-lewandowskim-i4159129

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem