Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Wygraj podwójną wejściówkę na mecz Polska – Rumunia!

10. czerwca piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Rumunią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. My mamy dla Was 3 podwójne wejściówki na ten mecz! A możecie je zdobyć na trzy różne sposoby! Wraz z naszymi blogerami – Sebastianem Milą, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim i Krzysztofem Ignaczakiem – przygotowaliśmy dla Was konkursy. O zadaniach konkursowych

10. czerwca piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się z Rumunią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. My mamy dla Was 3 podwójne wejściówki na ten mecz! A możecie je zdobyć na trzy różne sposoby!

Wraz z naszymi blogerami – Sebastianem Milą, Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim i Krzysztofem Ignaczakiem – przygotowaliśmy dla Was konkursy. O zadaniach konkursowych przeczytacie w odpowiednich postach na naszym Facebooku:

Zadanie od Sebastiana Mili – KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY


Zadanie od Jurasa – KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY


Zadanie od Igły – KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY

Swoje odpowiedzi należy umieszczać pod wpisami naszych blogerów, a czas na to macie do wtorku, 6. czerwca, godziny 16:00. Zwycięzcy zostaną wybrani przez blogerów i ogłoszeni pod odpowiednim postem konkursowym.

Można zostawić tylko jedną propozycję pod postem konkursowym.

Każdy ze zwycięzców po ogłoszeniu wyników będzie musiał skontaktować się z nami poprzez prywatną wiadomość na Facebooku, w celu otrzymania szczegółów odbioru biletów, do 24h po ogłoszeniu wyników.

W przypadku braku kontaktu w określonym czasie zostanie wybrana kolejna osoba.

Konkurs wyłącznie dla osób pełnoletnich.

ŁączyNasPasja.pl ma prawo do zmiany zasad i regulaminu konkursu w dowolnym momencie jego trwania.