Wyciekło szokujące nagranie. Florentino Perez obraża legendarnych piłkarzy Realu

Dziennikarze hiszpańskiego "El Confidencial" wypuścili prawdziwą bombę, której znaczenie osłabia jedynie fakt, że materiał pochodzi sprzed lat. Redaktorzy gazety dysponują nagraniami z udziałem Florentino Pereza, w których ten atakuje legendy Królewskich - Raula i Ikera Casillasa. Dostaje się też piłkarzom, jako całej grupie. Taśm ma być więcej, a publikacja wkrótce!

Pierwsze opublikowane nagranie ma zawierać wypowiedzi zarejestrowane we wrześniu 2006 roku, kiedy to Florentino Perez kończył swoją kadencję jako prezes Realu Madryt. Aktualny „presidente” Królewskich miał trzyletnią przerwę w sprawowaniu swojej funkcji. Przedstawione fragmenty ujawniają jego bardzo złe nastawienie do dwóch niezaprzeczalnych ikon klubu z Madrytu – Ikera Casillasa i Raula Gonzaleza Blanco. Obaj wymienieni piłkarze w sezonie 2006/2007 byli zawodnikami pierwszego zespołu Królewskich. Legendarny Raul pożegnał się z klubem w 2010 roku. Casillas jeszcze 5 lat później.

Co mówi o nich Perez w opublikowanych materiałach?

Casillas nie jest bramkarzem na poziomie Realu. Nie jest i nigdy nie było. To jeden z wielu błędów, które popełniliśmy. Ale są ludzie, którzy go uwielbiają, chcą z nim rozmawiać i bardzo go bronią.

A potem dalej…

Casillas to jeden z największych oszustw w historii Realu Madryt. A drugi to Raul. A właściwie to największym przekrętem jest Raul, a za nim Casillas.

Słowa Pereza mają pochodzić z jego prywatnych rozmów. Do kogo były kierowane, nie wiadomo. Florentino żali się, że „Raul jest słaby, a czuje się jakby klub należał do niego”. Podsumowuje go jako negatywny charakter, który niszczy morale. O piłkarzach mówi, że to wielcy egoiści, na których nie można liczyć w czymkolwiek. Jeśli ktoś na nich liczy, to popełnia błąd.

Gazeta „El Confidencial” zapowiada, że będą kolejne nagrania.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem