„Wszystko klepnięte” – nowy napastnik w Legii! 

Legia Warszawa nie dokonała jeszcze oficjalnej prezentacji nowego napastnika Mahira Emreliego, ale jak donosi Piotr Koźmiński ze Sportowych Faktów WP, transfer Azera został zaklepany. 

Mahir Emreli to najlepszy strzelec ligi azerskiej, który w ostatnich miesiącach błyszczał w barwach świetnie znanego polskim kibicom Karabachu Agdam. Od wiosny pojawiał się w przymiarkach transferowych dotyczących polskich klubów. A to Rakowa Częstochowa, a to Zagłębia Lubin czy Wisły Kraków. Z czasem okazało się, że realnie o pozyskaniu piłkarza do siebie może liczyć Legia Warszawa. Transakcja przebiegła zaskakująco łatwo, zważywszy na fakt, że Emrelim interesowały się kluby z silniejszych lig o większej renomie. Okazało się, że 23-letni Azer, bez doświadczenia w większym piłkarskim świecie, przekonał się do myśli, że najlepszy klub w Polsce będzie dla niego odpowiednim przedsionkiem do dużej kariery. Jeśli sprawdzi się w Ekstraklasie, będzie mógł szybko pójść dalej. I z taką myślą dołącza do Legii. 

Piotr Koźmiński, który nie zwykł się mylić w tematach transferowych, potwierdza w dzisiejszym tekście, że temat został zaklepany.

Z klubem z Łazienkowskiej Mahir Emreli ma podpisać trzyletnią umowę. 

Według Koźmińskiego, na dziś nie ma większego zagrożenia, aby stołeczny klub opuścił latem Tomas Pekhart. W odwodzie pozostaje Rafael Lopes, tak więc wobec transferu obiecującego Azera, przynajmniej linia ataku na nowy sezon wydaje się być sensownie zabezpieczona. 

 

Tak Kuba Błaszczykowski świętował gola z Lechem. W sieci zawrzało!

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem