Wszystko jest już jasne – Anonymo Esports przedstawia dywizję CS:GO!

Powstanie nowej organizacji na polskiej scenie CS:GO wywołało spore zamieszanie. Skład drużyny był owiany tajemnicą, a Anonymo ogłosiło tylko pozyskanie trenera. W niedzielę dowiedzieliśmy się jednak, kto będzie reprezentował barwy nowego tworu.

Pierwszym nabytkiem nowo powstałej organizacji dowodzonej przez Mateusza „Sówka” Kowalczyka był Adrian „IMD” Pieper. Panowie współpracowali ze sobą w Illuminar, więc ten ruch wydawał się być jak najbardziej logiczny. Od kilku tygodniu spekulowało się o zawodnikach, którzy mieliby reprezentować barwy Anonymo. Głównymi kandydatami byli zawodnicy wcześniej wspomnianego Illuminar Gaming, które przesunęło całą dywizję CS:GO na ławkę rezerwowych.

Zobacz również: Adrian „imd” Pieper pierwszym członkiem dywizji CS:GO Anonymo!

Na ten moment główny skład zespołu liczy czterech graczy. Mowa o Kamilu „KEi” Pietkunie, Kacprze „kylarze” Walukiewiczu, Januszu „snaxie” Pogorzelskiemu oraz Wiktorze „mynio” Kruku. Pozostali członkowie zespołu – Mikołaj „mouz” Karolewski oraz Paweł „innocent” Mocek – pełnią rolę stand-inów. Organizacja liczy, że wyjściowa piątka zostanie uformowana właśnie z tych nazwisk.

Mamy nadzieję, że wyłonimy ostateczną piątkę z wymienionych graczy, ale zanim ogłosimy finalną załogę dywizji CS:GO, chcemy dopiąć wszelkie szczegóły. Planujemy zaprezentować zawodników w pełnej krasie, jak tylko będzie to możliwe. Jak wszyscy wiecie, niektóre rzeczy w obecnej sytuacji bywają utrudnione – ale co się odwlecze, to nie uciecze – możemy przeczytać w oświadczeniu organizacji

Drużyna od niedzieli trenuje w Esports Performance Center. W najbliższym czasie będziemy mogli oglądać ich zmagania w 36 sezonie ESEA MDL, kwalifikacjach DreamHack Open January 2021 oraz Snow Sweet Snow. Niewykluczone, że Anonymo wystąpi również w zamkniętych kwalifikacjach do IEM Katowice.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem