Wspaniały gol w meczu el. Ligi Mistrzów!

We wtorek odbyły się pierwsze mecze II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. W jednym z nich Rapid Wiedeń pokonał Spartę Praga 2:1. Dwa gole, w tym jednego wyjątkowej urody, zdobył Christoph Knasmullner.

Czesi prowadzili od trzeciej minuty i wydawało się, że mogą być faworytami tego spotkania. Austriacy nie odpuścili jednak meczu na swoim terenie i przy wyrównującym golu zachwycili kibiców i dziennikarzy. Piłkarze Rapidu szybko przenieśli grę ze środkowej strefy pod pole karne Sparty. Piłka krążyła od lewej do prawej, aż trafiła pod nogi 29-letniego Christopha Knasmullnera, który kopnął lobem w taki sposób, że nie sposób wyobrazić sobie, by jakikolwiek bramkarz był w stanie ten strzał zatrzymać.

Piłka po strzale piłkarza Rapidu Wiedeń Christopha Knasmullnera ugrzęzła idealnie w okienku bramki.

To był dobry dzień dla 29-latka, bowiem w 71 minucie skompletował dublet i ustalił wynik spotkania na 2:1 dla Rapidu. Za tydzień rewanż w Pradze.