Wspaniałe pożegnanie Mateusza Klicha z Leeds. Wybrał nowy klub!

Mateusz Klich odchodzi z Leeds United. Wszystko wskazuje na to, że w środę rozegrał ostatnie spotkanie w barwach klubu. Koledzy przygotowali mu szpaler, a sam piłkarz ze łzami w oczach żegnał się z kibicami.

Przyszłość Mateusza Klicha od kilku miesięcy stała pod znakiem zapytania. Menedżer Jesse Marsch zawsze wypowiadał się o Polaku z dużym szacunkiem, ale nie da się ukryć, że ten stracił miejsce w składzie Leeds, czego efektem był także brak powołania do reprezentacji Polski na mundial.

Mówiło się o szeregu opcji transferowych dla Klicha, między innymi kierunku holenderskim. Ostatnio najżywsze było jednak zainteresowanie ze strony DC United, klubu amerykańskiej ligi MLS. Wydaje się, że oto właśnie po 5,5 roku i 195 oficjalnych spotkaniach Mateusz Klich żegna się z Leeds United.

Klich był mocno poruszony scenami po meczu z West Hamem. Wyraźnie przeżywał pożegnanie z kibicami i kolegami z drużyny, którzy utworzyli na boisku szpaler, przywdziewając specjalne koszulki.

Mateusz Klich zapisał w barwach Leeds United piękną kartę. Awansował do Premier League, stał się niezawodnym żołnierzem Marcelo Bielsy, strzelał gole, zaliczał asysty. Rozegrał mnóstwo meczów na wysokim poziomie.

Poniższe sceny pokazują jakim szacunkiem się cieszył.

Zarejestruj się w LV BET, odbierz 20PLN za darmo i postaw bez ryzyka!

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem
Jeśli jeszcze nie masz konta w LV BET – możesz założyć je w kilka minut, odebrać 20PLN wyjątkowego bonusu na start specjalnie dla czytelników Łączy Nas Pasja i obstawić co tylko chcesz BEZ RYZYKA UTRATY WŁASNYCH ŚRODKÓW! Jak tego dokonać? Kliknij TUTAJ, aby przejść do rejestracji w LV BET i odbierz bonus dla nowych graczy.
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem