Wspaniałe gole Ronaldo i Douglasa Costy!

Piłkarze Juventusu nie oszczędzili swojego kolegi. Wypożyczony z Turynu do Genoi bramkarz Mattia Perin nie miał nic do powiedzeniach przy fantastycznych strzałach z dystansu Cristiano Ronaldo i Douglasa Costy. Jeszcze wcześniej szans nie dał mu Paulo Dybala.

Juventus pokonał we wtorkowy wieczór Genoę 3:1 i pewnie zmierza po tytuł mistrzowski. 2:0, 4:0, 3:1 – Stara Dama jest dziś w wąskim gronie zespołów Serie A, obok Napoli i Atalanty Bergamo, które rozgrywki po lockdownie wznawiają bezbłędnie i z pełną zdobyczą punktową. Juventus rozprawił się Genoą po przerwie, a ozdobą spotkania okazały się trafienia z dystansu Ronaldo i Douglasa Costy. Każde inne. Trudno zdecydować się które piękniejsze!

CR7 przejął piłkę tuż przy kole środkowym. Ruszył sam. Obrońcy czekali, czekali, a on wykorzystał to zawahanie i perfekcyjnie uderzył z daleka…

Trafienie Douglasa Costy miało inny charakter – zatem dla każdego coś miłego. Brazylijczyk dokręcił piłkę lewą nogą w samo okienko. W tym momencie Juventus prowadził już 3:0, bowiem na wstępie pominęliśmy – a pewnie niesłusznie – otwierającą bramkę Paulo Dybali. Argentyńczyk w ostatnich tygodniach pięknie rozkwita pod wodzą Maurizio Sarriego i znów jest dla swojego zespołu piłkarzem kluczowym. Od momentu wznowienia rozgrywek, trafia w każdym spotkaniu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem