Wspaniała niespodzianka dla Łukasza Fabiańskiego! „Nie zapomnę tego”

Tuż przed wyjściem na mecz Polska - San Marino, kadrowicze, rodzina Łukasza Fabiańskiego i współpracownicy z kadry zrobili mu nie lada niespodziankę. „Byłem w ogromnym szoku. To było coś wspaniałego” - przyznał po końcowym gwizdku.

Meczem z San Marino o punkty eliminacji Mundialu Łukasz Fabiański pożegnał się z biało – czerwonymi barwami. Choć niedawno przyznał w wywiadzie, że swoją karierę chciałby kontynuować nawet do czterdziestki, to pod względem fizycznym i mentalnym czuje potrzebę skupienia się na rodzinie oraz obowiązkach klubowych. PZPN i środowisko skupione wokół reprezentacji Polski po raz kolejny udowodniło, że potrafi w pięknym stylu żegnać swoje legendy. Na ostatni mecz „Fabiana” zostało zaproszone szerokie grono przyjaciół oraz rodzina. Otrzymali do dyspozycji specjalną lożę na Stadionie Narodowym. Bramkarz West Hamu został uhonorowany symboliczną koszulką, wyszedł na mecz z San Marino w pierwszym składzie, a w 57. minucie zmienił go Radosław Majecki. Wszyscy zawodnicy reprezentacji Polski ustawili się w szpaler, żegnając kolegę.

Okazuje się, że wspaniała niespodzianka czekała na Łukasza Fabiańskiego już w szatni przed pierwszym gwizdkiem.

O co chodzi? „Fabian” uchylił rąbka tajemnicy w rozmowie z TVP Sport.

Cały sztab i zawodnicy przygotowali mi filmik z wypowiedziami piłkarzy – niektórymi poważnymi, niektórymi z żartem. A jak filmik się skończył, to każdy zaczął bić brawo. Odwróciłem się przez moje prawe ramię, a tam była moja żona, mój syn, moi rodzice (…) Byłem w ogromnym szoku, jak ich zobaczyłem, to było coś wspaniałego. Tego na pewno nie zapomnę – opowiadał Sylwii Dekiert.

Łukasz Fabiański wystąpił w reprezentacji Polski 57 razy. Twierdzi, że najbardziej brakowało mu będzie atmosfery oraz ludzi, którzy pracują przy drużynie narodowej.

Będzie mi brakowało ludzi, atmosfery. Splendor związany z reprezentowaniem Polski jest czymś niesamowitym

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem