Wraca Ultraliga! Znamy datę rozpoczęcia kolejnego sezonu

Po ponad 4 miesiącach wraca najwyższa klasa rozgrywkowa League of Legends w Polsce. Organizatorzy potwierdzili, że piąty sezon Ultraligi rozpocznie się jeszcze w styczniu.

Ostatni mecz czwartego sezonu Ultraligi rozegrany został 12 sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy, w finale K1CK Neosurf pokonało AGO Rogue. Na powrót najlepszej ligi w Polsce musieliśmy czekać prawie 5 miesięcy, jednak już dziś wiemy, kiedy rozpocznie się piąty sezon.

Zobacz również: Jakub „Sinmivak” Rucki kolejnym elementem układanki AGO Rogue

Piąty sezon Ultraligi rozpocznie się już we wtorek, 19 stycznia. Nie wiemy jednak jakie spotkanie otworzy rozgrywki.

Organizatorzy potwierdzili, że zmieni się forma rozgrywek. Jak wiadomo Polska przez sukcesy na arenie międzynarodowej posiada 3 sloty na nadchodzącym EU Masters. Pierwsze z nich zagwarantuje sobie drużyna, która wygra sezon regularny. Dwa kolejne należeć będą do dwóch najlepszych drużyn play-offów, nie licząc pierwszej ekipy sezonu regularnego. Co więcej, w sezonie wiosennym nikt nie spadnie z ligi – turniej eliminacyjny odbędzie się dopiero po zakończeniu szóstego sezonu, który najprawdopodobniej odbędzie się w okresie wakacyjnym. Zmagania oglądać można w telewizji oraz na kanałach Polsat Games na YouTube i Twitch.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem