Wpadka BVB. Zespół wrócił z meczu z Köln bez… Matsa Hummelsa!

Po meczu Borussii Dortmund z Köln miała miejsce kuriozalna sytuacja. Zespół z Dortmundu wrócił do miasta bez jednego ze swoich zawodników. Nikt nie zauważył, że w autokarze brakuje Matsa Hummelsa.

Ostatni okres nie należy do najlepszych w wykonaniu Borussii Dortmund. We wtorek BVB przegrało spotkanie Ligi Mistrzów przeciwko Manchesterowi City (1:2), a w ostatnich dwóch meczach ligowych zanotowali tylko jeden punkt. Jakby tego było mało – po wyjazdowym spotkaniu z FC Köln (2:2) do domów wrócili… w okrojonym składzie.

Zobacz również: Juventus i AC Milan mogą wymienić się zawodnikami!

Według dziennikarzy niemieckiego „BILD” zespół był tak zaaferowany stratą punktów, że żaden z zawodników oraz członków sztabu nie zauważył braku Matsa Hummelsa w autokarze. Niemiecki obrońca miał pozostać na dłuższą chwilę na stadionie i nikt nie poinformował go o odjeździe autobusu. 33-latek po jakimś czasie dostrzegł, że jego koledzy zdążyli już wyjechać, lecz nie zamierzał wszczynać awantury. Kolonię i Dortmund dzieli niecałe 100 kilometrów. Pomiędzy miastami znajduje się autostrada, a droga trwa około godzinę. Hummels wrócił więc do domu na własną rękę.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem