Wow! Co za popis Zlatana! Imponujący rekord

Maszyna pracuje i rozkręca się z każdym meczem! Niewiele na to wskazywało przed okresem lockdownu, ale Zlatan Ibrahimović zakończy ten sezon z naprawdę godnym wynikiem bramkowym. „Jestem jak Benjamin Button. Zawsze byłem młody, nigdy stary!” - mówi w swoim stylu, komentując swój najnowszy wyczyn.

Zlatan Ibrahimović został właśnie pierwszym piłkarzem w historii, który zdobył 50 goli w Serie A zarówno w barwach Interu, jak i Milanu. W środowy wieczór zagrał koncert na boisku Sampdorii Genua, zdobywając dwie bramki i dokładając asystę. 38-letni Ibra miał najwięcej podań na połowie rywala. Stworzył najwięcej (cztery) okazji bramkowych. Dwie z nich wykorzystał. Koledzy grają pod niego, bo też… Mając Szweda w drużynie nie da się tego nie robić. Mecz z ekipą dwójki Polaków, Bartosza Bereszyńskiego i Karola Linettego, zakończył się wynikiem 4:1 dla Milanu. Piłkarze Rossonerich prezentują ostatnio znakomitą formę. Za sprawą 11 meczów z rzędu bez porażki, włączyli się do walki o europejskie puchary.

Włoskie serwisy porównują czasy przed Zlatanem i po. Wychodzi im, że Milan w erze Krzysztofa Piątka zdobył o połowę mniej goli i punktów.

https://twitter.com/IFTVofficial/status/1288489646025060353?s=20

To oczywiście zestawienia nieco krzywdzące dla Polaka, bo kto oglądał Milan, ten widział, że bynajmniej nie skuteczny napastnik był tam lekiem na całe zło. Choroba była znacznie bardziej rozległa. Na uzdrowieniu korzystają wszyscy. Sam Zlatan, który właśnie przedłużył umowę z Milanem. Zespół, który ma wyniki. I Stefano Pioli, trener, który wydawało się, że czeka wyłącznie na ścięcie, tymczasem lider zespołu mówi o nim właśnie: „pracował w pożarze i wykonał wielką robotę, drużyna w niego wierzy”. Ma na rozkładzie Juventus, Romę, Lazio, Napoli. Może przypisywać sobie odrodzenie kilku piłkarzy.

Ibrahimović zdobył właśnie ósmego i dziewiątego gola w siedemnastym występie. Oba ze znakiem jakości. Precyzyjne wykończenia nadarzających się okazji – głową i lewą nogą.

https://twitter.com/TeamMilanAC/status/1288532891727790080?s=20

„Dopiero się rozgrzewam” – mówił w swoim stylu po meczu. „Jestem jak Benjamin Button. Zawsze młody, nigdy stary”. Jeszcze w marcu, gdy Szwed ulotnił się prywatnym samolotem w rodzinne strony, krytykując Milan, ta współpraca wydawała się nie mieć przyszłości. Dziś zapisuje się na kartach historii ze 107 golami dla obu klubów z Mediolanu. I z dobrymi widokami na współpracę z Milanem w kolejnym sezonie.

https://twitter.com/TeamMilanAC/status/1288548218867986432?s=20

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem