Przed nami rzecz jasna ostatnie spotkanie 13. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, ale wrażenia po tym, co już mieliśmy okazję zaobserwować, są bardzo (bardzo) dobre. W końcu było dużo goli, mnóstwo naprawdę wartościowych zagrań, emocji, na których brak w poprzednich meczach regularnie narzekaliśmy. Przyszła wiosna, temperatura za oknem coraz niższa, liści na drzewach jak na lekarstwo, a nasi piłkarze dopiero wskakują na właściwe obroty.

Przed nami ostatnie spotkanie 13. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy, ale wrażenia po tym, co już mieliśmy okazję zaobserwować, są bardzo (bardzo) dobre. W końcu było dużo goli, mnóstwo naprawdę wartościowych zagrań, emocji, na których brak w poprzednich meczach regularnie narzekaliśmy. Przyszła wiosna, temperatura za oknem coraz niższa, liści na drzewach jak na lekarstwo, a nasi piłkarze dopiero wskakują na właściwe obroty.

Mamy nadzieję, że ostatnie spotkanie tej serii gier, czyli konfrontacja Wisły Płock ze Śląskiem Wrocław tylko utwierdzi nas w przekonaniu, że za nami dobra kolejka. Póki co oglądamy skróty z piątku, soboty i niedzieli i – dziwimy się sami sobie – naprawdę nam się podoba! To nie Liga Mistrzów, to nie Liga Europy – to wszystko działo się u nas na krajowym podwórku.

Sami jesteśmy w szoku, ale równolegle mieliśmy w niedzielę na dwóch kanałach spotkanie Tottenhamu z Liverpoolem i Arki z Jagiellonią. Rozpoczęliśmy od Wembley i Premier League, ale raz za razem zerkaliśmy do Gdyni. I wiecie co? Tam było lepsze spotkanie. Szybkie, dynamiczne, toczone w dobrym tempie. Naprawdę dobrze się na to patrzyło.

Arka pokonała Jagiellonią 4:1

Chodzą nam po głowie przeróżne pytania. Zastanawiamy się nad kilkoma kwestiami, a zaskakująco dobry weekend tylko sprawił, że mamy jeszcze więcej przemyśleń. Oto 10 z nich:

  1. Czy Piast się w końcu obudził? Remis na wyjeździe z Zagłębiem to już dobry wynik. Co ważne – drugi z rzędu wynik wyszarpany golem zdobytym w ostatniej minucie.
  2. Czy spotkanie Korony z Górnikiem było najlepszym w tym sezonie? Tak, wiemy – to była dopiero 13. kolejka.
  3. Czy Cracovię stać na dwa zwycięstwa z rzędu? Póki co – 2 zwycięstwa w ogóle.
  4. Czy Pogoń może upaść jeszcze niżej? Dziś to najsłabszy zespół w naszej lidze.
  5. Co stało się z twierdzą w Gdańsku, w której Lechia zdobyła na ten moment 6 z 18 punktów?
  6. Czy Arka złapała drugi oddech i znowu będzie zachwycała ligę?
  7. Czy Legia się obudziła i niedługo obejmie prowadzenie w ligowej tabeli?
  8. Dlaczego Wisła nie była w stanie pokonać przeciętnej Legii?
  9. Czy Maciej Skorża zostanie zwolniony z Pogoni Szczecin jeszcze w tym tygodniu?
  10. Czy ostatni mecz 13. serii gier będzie obfitował w sportowe emocje?

Pytań sporo, bo i działo się dużo. Po tych chłodnych na zielonej murawie letnich miesiącach poczuliśmy lekki zastrzyk ciepełka w momencie, w którym w ogóle się tego nie spodziewaliśmy. Wypadek przy pracy? Miejmy nadzieję, że po prostu nowe rozdanie. I oby tych korzystnych kart jeszcze w zanadrzu zostało. Nie taka Ekstraklasa straszna, jakby się mogło wydawać.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem