Worlds 2020: Czas na wielki finał! Królewski kurs na DAMWON Gaming – esport

Niemal dokładnie 12 miesięcy przyszło nam czekać na kolejny finał najważniejszej esportowej imprezy w League of Legends. Worlds 2020, tak szalone w tym roku z powodu pandemii koronawirusa, szybko dobiegają końca. W sobotę, ostatniego dnia października na Summoners Rift zmierzą się dwa najlepsze zespoły świata. Tylko jeden z nich uniesie trofeum w górę! Faworyzowane DAMWON Gaming czy czarny koń Suning?

Miliony dolarów, wielka chwała i sława oraz zapisanie się w annałach League of Legends – tak wiele można wygrać, triumfując w finale mistrzostw świata. Wydawać by się mogło, że Worlds 2020 dopiero co się rozpoczęło. Cztery tygodnie szalonej walki na mapach, wielkie niespodzianki i sensacje. Na zakończenie tak pokręconego sezonu, turniej roku nie mógł przebiegać w innej atmosferze. W sobotę dziesiątki tysięcy fanów na stadionie w Szanghaju i wiele milionów przed telewizorami będą szaleć z emocji towarzyszących najważniejszemu meczowi 12 miesięcy!

Od samego początku DAMWON Gaming było wymieniane jako faworyt do końcowego triumfu. Koreańczycy jak burza przeszli przez fazę grupową. Po pięciu gładkich wygranych z JD Gaming, PSG Talon i Rogue, na koniec przegrali z ekipą z Chin. Dla końcowego układu grupy B było to już bez znaczenia. Zawodnicy myślami zameldowali się już w play-offach. I tam też wiele oporu nie napotkali. Najpierw rozgromili rodaków z DRX, by zmierzyć się z najlepszym zespołem Starego Kontynentu. G2 Esports z „Jankosem” na pokładzie nie stawiało się długo. Jedna znakomita mapa dawała nadzieje na coś więcej, ale wówczas Koreańczycy wrzucili drugi bieg. 3:1 i było pozamiatane.

Zobacz także: Kolejna gwiazda piłki wchodzi w esport! Casemiro dołączył do Beckhama czy Courtoisa

Suning od początku stało w cieniu JD Gaming i Top Esports. To te dwa zespoły były wymieniane w roli faworytów do zajścia najdalej. Ale gdzieś z tyłu, w tle napędzeni pierwszym miejscem w grupie A sprawili dwie niespodzianki. Oddali po jednej mapie w ćwierćfinale i półfinale i tak meldują się w walce o Puchar Przywoływacza. Kto wie? Może po ewentualnej wygranej zamienią sympatycznego lewka na czarnego konia. Po kolejnym zwycięstwie byłoby to jak najbardziej na miejscu.

Zwłaszcza, że znowu skazywani są na porażkę! „Jankos” wierzy, że czeka ich to samo, co spotkało jego – wymuszenie błędu i wykorzystanie potknięcia. – Wierzę, że DAMWON wygra całość. Uważam tak nie dlatego, że jestem stronniczy, bo z nimi przegraliśmy, ale dlatego, że są bardzo silną ekipą, mającą solidne fundamenty. DAMWON będzie starało się zmusić Suning do popełnienia błędu, a kiedy zostanie on popełniony, to go wykorzystają – mówił w swoim vlogu jungler G2.

Fani League of Legends mogą obstawić spotkanie finałowe Worlds 2020 u legalnego bukmachera NOBLE BET, który gwarantuje królewski kurs na to spotkanie. – Codziennie przygotuję dla Ciebie minimum jedno zdarzenie, które będzie miało najlepszy kurs na rynku – informuje na Noblebet.pl ambasador, sir Edward Noble. Kurs na triumf faworyta DAMWON Gaming to aż 1.47!

Podczas całego turnieju DAMWON Gaming straciło zaledwie dwie mapy i nic nie wskazuje na to, by sytuacja miała się drastycznie zmienić podczas ostatniego meczu turnieju. Bo choć Suning jest czarnym koniem, to wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na gładką przeprawę faworytów! Kurs na zwycięstwo DAMWON Gaming na trzech mapach to aż 3.70. Co ciekawe, minimalnie niższy kurs jest na potencjalną wygraną 3:1 – ten wynosi 3.50!

Zobacz także: Królewskie kursy w Noblebet!

Czy to jest ten dzień, gdy Suning kolejny raz niespodziewanie doprowadzi do sensacji i pokona w pięciomapowym pojedynku DAMWON Gaming, sięgając po tytuł najlepszego zespołu globu? Mecz finałowy Worlds 2020 Suning – DAMWON Gaming w sobotę 31 października o 11:00?

Gdzie oglądać Worlds 2020? Transmisje online z meczów Worlds 2020 z polskim komentarzem na platformach Twitch.tv i YouTube na kanale Polsat Games. Transmisja TV także na kanale Polsat Games!

WIELKI FINAŁ WORLDS 2020 MOŻESZ TYPOWAĆ U LEGALNEGO BUKMACHERA NOBLE BET – SPRAWDŹ CAŁĄ OFERTĘ!

sobota, 31 października

11:00 Suning – DAMWON Gaming

fot. LOL Esports

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem