Woolite z transferem do nowopowstałego NORD!

Po dwóch latach gry we francuskim LFL Paweł "Woolite" Pruski podjął decyzję o transferze. Polski strzelec przeniósł się do nowej organizacji - NORD.

Paweł „Woolite” Pruski to niekwestionowana legenda polskiej sceny League of Legends. Podczas swojej kariery strzelec występował nie tylko w rodzimej Ultralidze, ale również w LEC, a ostatnio we francuskiej LFL. Przez ostatnie dwa lata nasz rodak reprezentował barwy Misfits Premier, jednak „Króliczki” zdecydowały się na zakończenie swojej działalności. „Woolite” stał się więc wolnym agentem i sam szukał nowego pracodawcy.

Zobacz również: Vander rozpoczyna nowy etap w swojej karierze

W ten weekend „Woolite” poinformował o podpisaniu kontraktu z NORD.

O tym ruchu wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, gdyż do informacji na ten temat dotarł znany i lubiany LEC Wooloo. Wczoraj transfer doszedł do skutku i wiemy już, że Pruski będzie występował w Northern League of Legends Championship, czyli lidze z Północnej Europy. 26-latek stworzy duet na dolnej alei z Raymondem „Kasingiem” Tsangiem.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem