wiz następcą CeRqa w Evil Geniuses

Zmiana w Evil Geniuses przed startem pierwszego turnieju w tym roku. Miejsce Tsvetelina "CeRqa" Dimitrova zajął Jerric "wiz" Jiang.

Zmiana w Evil Geniuses była pewna już od kilkunastu dni. Na początku 2023 roku organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z Tsvetelinem „CeRq” Dimitrovem, który opuścił organizację po ponad trzech latach. Z racji odejścia Bułgara utworzył się wakat na pozycji snajpera, który został uzupełniony na chwilę przed pierwszym turniejem w nowym sezonie.

Zobacz również: Imperial przeprowadza zmiany w składzie

„Źli Geniusze” zdecydowali się na danie szansy zawodnikowi EG Black, Jerricowi „wizowi” Jiangowi. Amerykanin był częścią jednego ze składów Evil Geniuses od czerwca zeszłego roku i w tym czasie zdołał się wyróżnić i przekonać pracodawcę do awansowania go do głównego składu. Na debiut odświeżonego składu EG nie przyjdzie nam długo czekać – już za 3 dni formacja z Ameryki Północnej rozpocznie zmagania w ramach BLAST Premier Spring Groups.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem