Wiślacki Raport #6: Bezbramkowy jubileusz kapitana, śpiewający talent i pokój marzeń

W sobotę Biała Gwiazda bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią Białystok. W tym sezonie jeszcze żaden zespół nie wywiózł kompletu oczek z R22.

W sobotę Biała Gwiazda bezbramkowo zremisowała z Jagiellonią Białystok. W tym sezonie jeszcze żaden zespół nie wywiózł kompletu oczek z R22.

Wisła stworzyła więcej okazji do zdobycia decydującej bramki, jednak nie udało się pokonać świetnie dysponowanego w tym dniu Mariusza Pawełka. „Zasłużyliśmy na więcej niż remis, zabrakło nam tylko gola, wykończenia. Jestem zadowolony z postawy drużyny, ale nie z wyniku” – przyznał po zmaganiach Kiko Ramírez.

„Rzeczywiście można było zauważyć znaczącą poprawę w naszych poczynaniach w stosunku do poprzednich występów, lecz bynajmniej nie zadowalamy się remisem” – podsumował Arkadiusz Głowacki, dla którego starcie z Jagą był 350. ligowym spotkaniem z białą gwiazdą na piersi. Z kolei Maciej Sadlok odebrał pamiątkową koszulkę, symbolizującą jego sto meczów w ekipie z Reymonta.

W Warszawie odbyły się hitowe zawody z podopiecznymi Mariusza Jopa w rolach głównych. Nie dość, że zagrali z Legią, to w dodatku była to potyczka lidera i wicelidera Centralnej Ligi Juniorów. Niestety, w stolicy gospodarze okazali się lepsi. Mimo porażki, młodzi Wiślacy utrzymują pozycję na podium rozgrywek.


W tym roku kibice mogą obejrzeć wiele nowości na wiślackim kanale Youtube. W cyklu „Z klepki” zawodnicy odpowiadają na 11 pytań o sobie. W kolejnym odcinku wziął udział Kamil Wojtkowski, który popisał się talentem wokalnym, śpiewając fragment piosenki Justina Biebera „Love Yourself”. Musimy przyznać, że mieliśmy problem, aby odróżnić oryginał od coveru. Musicie koniecznie to zobaczyć!

Mimo zakończonego okienka transferowego, Wisła Kraków finalizuje następne wzmocnienia. Partnerem krakowskiego klubu został obiekt Novotel Kraków City West, należący do prestiżowej grupy hotelarskiej Accor. Hotel przygotował specjalne przestrzenie dedykowane fanom piłki nożnej, jak „Wisła Kraków Room” oraz Strefa Kibica.

Tuż pod koniec września miała miejsce premiera jednej z najpopularniejszych gier sportowych na świecie – EA SPORTS FIFA 18. Ta edycja jest lokalizowana w języku polskim i zawiera komentarz meczowy w wykonaniu D. Szpakowskiego i J. Laskowskiego. Co ciekawe, najlepszymi piłkarzami Wisły w najnowszej wersji są kolejno Zé Manuel, Arkadiusz Głowacki oraz Patryk Małecki.

Angelika Głuszek

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem