Wiślacki Raport #3: Legitymacja Małego Wiślaka, Ćwierkający Wojtkowski i Brożek z Kartą Kibica

Ostatnio w Wiśle Kraków działo się naprawdę sporo. Najważniejsze jednak, że piłkarze nadal znajdują się bardzo wysokiej formie. Tym razem, po dramatycznej końcówce, Biała Gwiazda wygrała ze Słoniami 1:0. Najciekawsze spotkanie odbyło się jednak we wtorek. Paweł Brożek i Rafał Boguski wcielili się w niecodzienną rolę. Obaj panowie sprzedawali Karty Kibica z funkcją cashback oraz

Ostatnio w Wiśle Kraków działo się naprawdę sporo. Najważniejsze jednak, że piłkarze nadal znajdują się bardzo wysokiej formie. Tym razem, po dramatycznej końcówce, Biała Gwiazda wygrała ze Słoniami 1:0.

Najciekawsze spotkanie odbyło się jednak we wtorek. Paweł Brożek i Rafał Boguski wcielili się w niecodzienną rolę. Obaj panowie sprzedawali Karty Kibica z funkcją cashback oraz bilety na mecz z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. „Broziowi” wybitnie spodobała się nowa praca i snajper Wisły przyznał, że po zakończeniu kariery zastanowi się nad stanowiskiem w Strefie Kibica.

Natomiast w środę kibice mieli okazję nieco lepiej poznać nowe hiszpańskie trio. Fran Vélez, Julián Cuesta i Carlos López byli pod wrażeniem tego, jak wielu kibiców przyszło po autograf, czy wspólne zdjęcie. Co ciekawe cała trójka znalazła się w podstawowej jedenastce na spotkanie ze Słoniami, a Velez został nawet Graczem Meczu w głosowaniu kibiców na oficjalnym fanpage’u Białej Gwiazdy.

Po Pakiecie Karnetowicza, czas na kolejną wielką akcję marketingową. Tym razem klub zrobił ukłon w kierunku najmłodszych fanów. Każdy młody Wiślak może wygrać bardzo cenne nagrody – w tym trening z pierwszą drużyną, czy zwiedzanie bazy w Myślenicach. Co należy zrobić, aby po nie sięgnąć? Wystarczy regularnie chodzić na R22 i kibicować piłkarzom w Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia. Każdy uczestnik akcji dostanie specjalną legitymację, w której będzie mógł zbierać pieczątki. Każda pieczątka przybliża do upominków!

W sobotę Wiślacy z CLJ-u rozegrali kolejny sparing w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Tym razem musieli zmierzyć się nie tylko z Wiślanką Grabie, ale również z wielkim upałem. Z pogodą wygrali, bo mimo trudnych warunków stworzyli naprawdę ciekawe widowisko. Natomiast z Wiślanką poszło co prawda nieco gorzej, ale należy pamiętać, że to tylko potyczka towarzyska, a Mariusz Jop testował kolejnych kandydatów do gry w barwach Wisły.

Ania spełniła największe marzenie. Wierna kibicka Białej Gwiazdy od dawna chciała otrzymać w prezencie koszulkę Rafała Boguskiego – jej ulubionego zawodnika. Klub postanowił jej pomóc i rzucił wyzwanie. Ania miała zebrać 500 udostępnień konkursowego posta na Twitterze. Zadanie udało się wykonać w niecałe dwie godziny, a sam „Boguś” był pod wrażeniem determinacji fanki i spotkał się z nią osobiście.

Na wiślackim kanale wystartował kolejny cykl. Tym razem kibice będą mogli osobiście zapytać zawodnika na Twitterze o interesujące ich kwestie. Na pierwszy ogień poszedł Kamil Wojtkowski. Jak poradził sobie młody pomocnik? Oceńcie sami!

Michał Hardek
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem