Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Wiślacki Raport #3: Legitymacja Małego Wiślaka, Ćwierkający Wojtkowski i Brożek z Kartą Kibica

Ostatnio w Wiśle Kraków działo się naprawdę sporo. Najważniejsze jednak, że piłkarze nadal znajdują się bardzo wysokiej formie. Tym razem, po dramatycznej końcówce, Biała Gwiazda wygrała ze Słoniami 1:0. Najciekawsze spotkanie odbyło się jednak we wtorek. Paweł Brożek i Rafał Boguski wcielili się w niecodzienną rolę. Obaj panowie sprzedawali Karty Kibica z funkcją cashback oraz

Ostatnio w Wiśle Kraków działo się naprawdę sporo. Najważniejsze jednak, że piłkarze nadal znajdują się bardzo wysokiej formie. Tym razem, po dramatycznej końcówce, Biała Gwiazda wygrała ze Słoniami 1:0.

Najciekawsze spotkanie odbyło się jednak we wtorek. Paweł Brożek i Rafał Boguski wcielili się w niecodzienną rolę. Obaj panowie sprzedawali Karty Kibica z funkcją cashback oraz bilety na mecz z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. „Broziowi” wybitnie spodobała się nowa praca i snajper Wisły przyznał, że po zakończeniu kariery zastanowi się nad stanowiskiem w Strefie Kibica.

Natomiast w środę kibice mieli okazję nieco lepiej poznać nowe hiszpańskie trio. Fran Vélez, Julián Cuesta i Carlos López byli pod wrażeniem tego, jak wielu kibiców przyszło po autograf, czy wspólne zdjęcie. Co ciekawe cała trójka znalazła się w podstawowej jedenastce na spotkanie ze Słoniami, a Velez został nawet Graczem Meczu w głosowaniu kibiców na oficjalnym fanpage’u Białej Gwiazdy.

Po Pakiecie Karnetowicza, czas na kolejną wielką akcję marketingową. Tym razem klub zrobił ukłon w kierunku najmłodszych fanów. Każdy młody Wiślak może wygrać bardzo cenne nagrody – w tym trening z pierwszą drużyną, czy zwiedzanie bazy w Myślenicach. Co należy zrobić, aby po nie sięgnąć? Wystarczy regularnie chodzić na R22 i kibicować piłkarzom w Sektorze Rodzinnym Słoneczna Tłocznia. Każdy uczestnik akcji dostanie specjalną legitymację, w której będzie mógł zbierać pieczątki. Każda pieczątka przybliża do upominków!

W sobotę Wiślacy z CLJ-u rozegrali kolejny sparing w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Tym razem musieli zmierzyć się nie tylko z Wiślanką Grabie, ale również z wielkim upałem. Z pogodą wygrali, bo mimo trudnych warunków stworzyli naprawdę ciekawe widowisko. Natomiast z Wiślanką poszło co prawda nieco gorzej, ale należy pamiętać, że to tylko potyczka towarzyska, a Mariusz Jop testował kolejnych kandydatów do gry w barwach Wisły.

Ania spełniła największe marzenie. Wierna kibicka Białej Gwiazdy od dawna chciała otrzymać w prezencie koszulkę Rafała Boguskiego – jej ulubionego zawodnika. Klub postanowił jej pomóc i rzucił wyzwanie. Ania miała zebrać 500 udostępnień konkursowego posta na Twitterze. Zadanie udało się wykonać w niecałe dwie godziny, a sam „Boguś” był pod wrażeniem determinacji fanki i spotkał się z nią osobiście.

Na wiślackim kanale wystartował kolejny cykl. Tym razem kibice będą mogli osobiście zapytać zawodnika na Twitterze o interesujące ich kwestie. Na pierwszy ogień poszedł Kamil Wojtkowski. Jak poradził sobie młody pomocnik? Oceńcie sami!

Michał Hardek