Wisła się zbroi. „Sobol” i „snatchie” nowymi nabytkami „Białej Gwiazdy”

Plotki na temat zmian w dywizji CS:GO Wisły All in! Games Kraków potwierdzone. Dziś ekipa z Krakowa zaprezentowała dwa nowe nabytki - Kamila „Sobola” Sobolewskiego oraz Michała „snatchie” Rudzkiego.

Wielka szufla na polskiej scenie Counter Strike’a ruszyła „z kopyta”. Wczoraj media obiegły informacje o zmianach w Wiśle All in! Games Kraków – z zespołem już wcześniej pożegnał się Kuba „Markoś” Markowski, a w poniedziałek potwierdzono rozstanie z Tomaszem „phr” Wójcikiem. Dziś poznaliśmy nazwiska następców tej dwójki.

Zobacz również: „Sobol” i „snatchie” na celowniku Wisły All in! Games Kraków?

Wisła oficjalnie zaprezentowała swoje nabytki we wtorek. Mowa oczywiście o Kamilu „Sobolu” Sobolewskim oraz Michale „snatchie” Rudzkim. „Sobol” w ostatnich miesiącach reprezentował barwy MAD DOG’S PACT, a „snatchie” grał w Anonymo. Przygoda Rudzkiego z „Anonimowymi” dość szybko się zakończyła, jednak ten zaliczył miękkie lądowanie właśnie w zespole „Białej Gwiazdy”. Warto zaznaczyć, że w takim zestawieniu „Wiślacy” przystąpią do play-inów tegorocznej edycji IEM Katowice.

https://twitter.com/WislaGames/status/1478323929819267073

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem