Wisła Płock ma problem. Odwołany obóz z głośnego powodu

"Nafciarze" w najbliższych dniach mieli szlifować formę przed nadchodzącym bardzo szybkimi krokami sezonem. Zamiast tego, będą musieli zmierzyć się z problemem wirusa we własnej drużynie. Zgrupowanie już odwołano...

Między 13 a 16 sierpnia Wisła Płock ma zainaugurować nowy sezon występem w rozgrywkach Pucharu Polski. W 1/32 finału los przydzielił płocczanom pierwszoligowy GKS Tychy. Tydzień później do gry wrócić zamierza PKO BP Ekstraklasa. W inauguracyjnej kolejce „Nafciarze” zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek, Stalą Mielec. Przygotowania do startu rozgrywek zostały jednak zaburzone.

Jeden z piłkarzy Wisły Płock otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

„Po zakończeniu okresu urlopowego członków 1. drużyny Wisły Płock, klub z własnej inicjatywy sfinansował badania wymazowe dla wszystkich zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego. Wynik testu jednego z zawodników okazał się być pozytywny. Po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Płocku oraz komisją medyczną PZPN nie będą prowadzone treningi grupowe pierwszego zespołu. Wyniki pozostałych członków drużyny są negatywne”, poinformował klub na swojej oficjalnej stronie.

https://twitter.com/WislaPlockSA/status/1289507877527289856

Co za tym idzie, wiślacy nie pojadą na zaplanowane zgrupowanie przedsezonowe.

„Zaplanowany na dziś wyjazd na obóz przygotowawczy do Grodziska Wielkopolskiego zostaje odwołany. Wszystkie osoby pozostające w kontakcie z zawodnikiem pozostaną w izolacji. W najbliższych dniach odbędą się ponowne badania wymazowe całej przebadanej grupy. Po otrzymaniu wyników będą podejmowane kolejne kroki zgodne z zaleceniami PSSE w Płocku oraz komisją medyczną PZPN”, czytamy w specjalnym komunikacie na oficjalnej stronie Wisły Płock.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem