Wisła nie będzie faworytem derbów?

Przed Wisłą Kraków bardzo ważne spotkanie przy Reymonta. W niedzielę piłkarze Macieja Stolarczyka zmierzą się w derbowym starciu z Cracovią, które zapowiada się emocjonująco zarówno pod kątem historycznym, geograficznym czy kibicowskim, ale też sportowym. Czy Wiśle uda się ponownie wygrać Świętą Wojnę? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował sponsor Wisły, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Ostatnie dni dla Macieja Stolarczyka i jego zespołu nie należą do najłatwiejszych. Wisła Kraków przed prestiżowym meczem z Cracovią zaliczyła ligowe i pucharowe porażki. W Ekstraklasie lepsza okazała się imienniczka z Płocka, która po raz pierwszy od dwóch dekad pokonała „Białą Gwiazdę” u siebie, zaś w Pucharze Polski kosztem wiślaków do 1/16 finału awansowali drugoligowi Błękitni Stargard. Zgromadzeni przy Reymonta w niedzielny wieczór kibice nie wyobrażają sobie jednak innego scenariusza w derbach, jak tego z Wisłą pokazującą umiejętności, charakter i wolę walki.

Wisłą wygra z Cracovią – kurs LV BET: 2.90 

Każdy związany z Białą Gwiazdą do najbliższych derbów z pewnością przystąpi z podobną myślą: najważniejsze jest zwycięstwo. Kibice zdecydowanie woleliby scenariusz, w której to Cracovia ma więcej rzutów rożnych czy częściej jest przy piłce, ale ostatecznie znów przegrywa i można jej zaśpiewać hit Andrei Bocellego i Sary Brightman.

Chcą, by niedzielny mecz był dla Wisły Kraków prawdziwym świętem, w którym „dobra robota” mogą sobie powiedzieć wszyscy: od piłkarzy, przez sztab szkoleniowy i ratujących klub działaczy, na fenomenalnych kibicach kończąc. Być może uda się wygrać do zera? Wysoki kurs zachęca do rozważenia takiej ewentualności.

Wisła wygra do zera – kurs LV BET: 4.60 

Jedno jest pewne: w derbowym meczu na pewno nie zabraknie walki. W takich meczach piłkarze nigdy nie odstawiają nogi. To może być spotkanie, w którym ambicja i charakter piłkarzy obu drużyn przełoży się na częste sięganie do kieszonki przez arbitra. Sześć lub więcej kartek w tym spotkaniu to realny scenariusz.

Powyżej 5.5 żółtych kartek w meczu – kurs LV BET: 1.85 

Faworyta tego spotkania trudno wskazać, choć kurs na zwycięstwo gospodarzy jest nieznacznie większy – za zwycięstwo Białej Gwiazdy można zarobić niemal trzykrotność stawki. Wisła nie odstawi nogi i przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Czy znów będzie mogła głośno i z podniesioną głową mówić o tym, że każdy zgodnie z prawdą powie, kto rządzi w Krakowie?

Wygra Wisła Kraków: 2.90

Remis: 3.50

Wygra Cracovia: 2.50

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem