Umówmy się – przez 88 minut to nie było spektakularne widowisko. Raczej mecz walki, w którym dużo było zaciętych pojedynków i ostrych starć. Gdyby arbiter tego meczu skończył to kilka chwil wcześniej, to pewnie nie napisalibyśmy o tym ani jednego słowa. Ale… ale rzutem na taśmę Wisłę na prowadzenie wyprowadził Petar Brlek i to Biała

Umówmy się – przez 88 minut to nie było spektakularne widowisko. Raczej mecz walki, w którym dużo było zaciętych pojedynków i ostrych starć. Gdyby arbiter tego meczu skończył to kilka chwil wcześniej, to pewnie nie napisalibyśmy o tym ani jednego słowa. Ale… ale rzutem na taśmę Wisłę na prowadzenie wyprowadził Petar Brlek i to Biała Gwiazda zainkasowała drugi w tym sezonie komplet punktów.

 

 – Pozycja lidera, choć być może tylko tymczasowa, bardzo nas cieszy. Po to piłkarz wychodzi na boisko, żeby zdobywać punkty i znajdować się jak najwyżej w tabeli. Po tym meczu wylądowaliśmy na pierwszym miejscu i wyżej już być nie możemy – to kilka słów po meczu debiutującego w ekipie Wisły Kamila Wojtkowiaka. Fakty na dziś są takie, że Wisła znakomicie rozpoczęła sezon i przewodzi w Ekstraklasie. Coraz bardziej obiecująco wygląda projekt budowy klubu, który jeszcze kilka lat temu błyszczał na arenach międzynarodowych. Dziś Biała Gwiazda to nie tylko lider, ale i ekipa, z którą coraz więcej osób w naszym kraju się liczy. Jeżeli wszystko w kolejnych meczach będzie wyglądało tak, jak dotychczas, to całkiem możliwe, że kibice przychodzący na obiekt przy ulicy Reymonta, będą mieli wiele powodów do radości.

Sześć punktów po dwóch meczach? Nie ma tragedii. Czekamy na więcej. Mamy wrażenie, że jeszcze kilka razy będziemy pisali o Wiśle w podobnym tonie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem