Wisła Kraków ze spokojem po trzy punkty? #ŁączyNasObstawianie

Czwarte ligowe zwycięstwo z rzędu – to cel Wisły Kraków przed meczem z Koroną Kielce. Spotkanie to mogło być wojną o utrzymanie, ale dobra forma wiślaków w 2020 roku spowodowała, że jego stawką będą tylko punkty i prestiż. Korona jest już pewna degradacji, Wisła – utrzymania. Przedstawiamy kursy na mecz 35. kolejki PKO BP Ekstraklasy, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

Zadanie wykonane, misja ukończona, choć gra jeszcze trwa. Trzy mecze pozostały piłkarzom Artura Skowronka w obecnym sezonie, który ostatecznie nie zakończył się scenariuszem z najczarniejszych snów kibiców z Reymonta 22. Wisła Kraków utrzymała się w Ekstraklasie cztery kolejki przed końcem rozgrywek. Do meczu ze zdegradowaną już Koroną Kielce przystąpi ze spokojem, chłodną głową, bez wielkiego ciśnienia, co może zaowocować widowiskiem z duża liczbą bramek.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.79 

Tym bardziej, że Artur Skowronek na przedmeczowej konferencji zapowiedział dostateczny poziom motywacji swoich piłkarzy. – Wiem, jak świadomą mamy drużynę, co niejednokrotnie udowadniała. Ci piłkarze dalej mają bardzo dużą ambicję, by być wyżej, by jeszcze bardziej uratować miejsce w tabeli, bo wiemy, że to, które mamy nikogo nie zadowala, pomimo tego, ze wykonaliśmy zadanie, które było trudne – powiedział cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Wisła Kraków wygra do zera – kurs LV BET: 3.20

Szkoleniowiec „Białej Gwiazdy” obejmował drużynę z Reymonta 22, gdy ta przebywała w strefie spadkowej. W pewnym momencie miał już trzy punkty straty do przedostatniego miejsca, ale jego drużyna pokazała charakter, nieustępliwość, zaangażowanie i wolę walki. Nie powinno więc zabraknąć jej również w meczu z Koroną Kielce, która znajduje się przed tym spotkaniem w znacznie gorszym położeniu. Nic nie może bowiem uratować jej przed nieuniknionym spadkiem do 1. Ligi.

Wisła Kraków wygra obie połowy – kurs LV BET: 5.00

Od 2019 roku obie drużyny czterokrotnie mierzyły się ze sobą w rozgrywkach Ekstraklasy. Bilans ostatnich meczów jest bardzo korzystny dla wiślaków. „Biała Gwiazda” wygrała trzy razy, zaś jedno spotkanie zakończyło się remisem. W Krakowie wszyscy liczą na podtrzymanie tej passy, jednocześnie spoglądając już tylko w górę tabeli. Jak wysoki wynik zdoła w końcówce sezonu wykręcić drużyna Artura Skowronka?

Wygra Wisła Kraków – 1.99
Remis – 3.70
Wygra Korona Kielce – 3.95

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem