Wisła Kraków – Wisła Płock. Postęp również w wyniku? #ŁączyNasObstawianie

- Jest postęp i to jest widoczne – przyznał na przedmeczowej konferencji trener Wisły Kraków, Artur Skowronek. Czy zwyżkująca forma zostanie przekuta w pierwsze zwycięstwo „Białej Gwiazdy” w obecnym sezonie? Przedstawiamy kursy na spotkanie z Wisłą Płock, które przygotował LV BET, sponsor obu klubów.

Mecz Wisły Kraków z Wisłą Płock będzie wyjątkowy z uwagi na obsadę szkoleniowca „Nafciarzy”, przez znaczą część kariery związanego z klubem ze stolicy Małopolski. Radosław Sobolewski był piłkarzem Wisły w 246 meczach ligowych oraz pucharowych, w których strzelił 17 bramek. Czterokrotnie został w Krakowie mistrzem Polski, przez kilka lat nosił opaskę kapitańską, zaś po zakończeniu kariery – był asystentem trenera w drużynie „Białej Gwiazdy”.

Obie drużyny strzelą gola – kurs LV BET: 1.75

Jako trener „Nafciarzy”, Radosław Sobolewski z byłym klubem najpierw wygrał, później zremisował, a ostatnio przegrał przy Reymonta 0:1. W każdym z tych trzech meczów tracił bramki – w sumie było ich pięć. Dwie z nich, po strzale z rzutu karnego, zdobył Jakub Błaszczykowski. Taka historia znów zatoczy koło? Poniższy kurs dostępny jest w zakładce „Piłka Nożna” – „Polska” – „Zakłady specjalne”:

Jakub Błaszczykowski strzeli gola, a Wisła wygra mecz – kurs LV BET: 6.00

Zakładów specjalnych na mecz „Białej Gwiazdy” z „Nafciarzami” jest więcej. Typować można między innymi to, czy Yaw Yeboah strzeli bramkę lub zaliczy asystę (1.80), czy Vullnet Basha otrzyma żółtą bądź czerwoną kartkę (2.00), a także choćby sumę strzałów celnych bądź fauli przy Reymonta 22.

Wisła Kraków wygra do zera – kurs LV BET: 3.35

Wisła będzie chciała wygrać pierwszy raz w tym sezonie – i to zarówno ta z Krakowa, jak i ta z Płocka. Obie drużyny zgromadziły dotychczas po dwa punkty w trzech meczach i myślą o pierwszym ich komplecie. Historia pojedynków przemawia za gospodarzami: w 27 dotychczasowych spotkaniach siedem razy padł remis, a 15-krotnie wygrywała „Biała Gwiazda”. Piłkarze Artura Skowronka w piątkowy wieczór ten bilans poprawią?

Wygra Wisła Kraków – 2.16
Remis – 3.60
Wygra Wisła Płock – 3.50

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem