Wisła Kraków – Lechia Gdańsk. Do trzech razy sztuka?

Na dwóch zwycięstwach z rzędu drużyna Artura Skowronka nie poprzestanie? Dwie wysokie wygrane z beniaminkami i zachowanie przy tym czystych kont rozpalają nadzieje kibiców z Reymonta. Liczą na trzecie, bo w końcu – do trzech razy sztuka, a sztuką będzie zamiana dobrej formy w passę zwycięstw! Przedstawiamy kursy na spotkanie z Lechią Gdańsk, które przygotował LV BET, sponsor klubu.

– Chcemy wygrywać każde spotkanie i z takim nastawieniem podchodzimy także do najbliższego meczu. Nie ma sensu myśleć wybiegać daleko do przodu, tylko trzeba się skupić na zadaniach, które mamy do wykonania na ten moment, czyli na 90 minutach spotkania z Lechią. Na boisku trzeba zostać dużo zdrowia i energii, a także to, co mamy najlepszego. To jest najlepsze podejście i cieszę się, że idziemy z formą do góry i każdy kolejny mecz będzie nas napędzał do jeszcze lepszej gry – powiedział na konferencji przed meczem z Lechią Gdańsk trener „Białej Gwiazdy”, Artur Skowronek. Wygrana z biało-zielonymi rozszerzyłaby jednak sposób patrzenia na wyniki z jednego spotkania na serię zwycięstw. Passa ta wynosi obecnie dwa spotkania – oba z czystym kontem. Czas na trzecie?

Wisła wygra do zera – kurs LV BET: 4.40

W ostatniej dekadzie obie drużyny w lidze oraz krajowym pucharze mierzyły się ze sobą aż 28 razy! Bilans jest remisowy: dziesięciokrotnie Wisła z Lechią podzieliły się punktami, a po dziewięć razy same  zgarniały komplet punktów. Dla „Białej Gwiazdy” spotkanie z drużyną Piotra Stokowca będzie jednak okazją na przełamanie – o w ostatnich czterech spotkaniach (trzech ligowych, jednym pucharowym) nie zwyciężyła biało-zielonych. Ostatnio zrobiła to ponad dwa lata temu, we wrześniu 2018 roku, wygrywając 5:2.

Wisła strzeli w obu połowach – kurs LV BET: 3.40

Jeśli chodzi o bramki, to we wspomnianych spotkaniach wiślacy trafiali do siatki 40 razy, zaś ich przeciwnicy – 29. Średnia bramek za ostatnią dekadę wynosi 2.46 gola na mecz, zaś w ostatnich ośmiu takich spotkaniach tylko raz zdarzyło się, by przekroczona została granica 2.5 gola. Teraz znów przyszedł czas na otworzenie worka z bramkami? W tym sezonie w meczach Wisły aż 5-krotnie byliśmy świadkami minimum trzech goli w meczu, w tych z udziałem Lechii – 4-krotnie.

Powyżej 2.5 gola w meczu – kurs LV BET: 1.76

Piłkarze Wisły Kraków są na wyraźnej fali wznoszącej – w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli sześć punktów, strzelili dziewięć bramek i nie stracili ani jednej. Byli nieco jak napastnik, który na początku sezonu nie mógł się odblokować, ale gdy już to zrobił – strzela jak na zawołanie. Lechia Gdańsk również zostanie zatopiona przez falę, na której są piłkarze Artura Skowronka?

Wygra Wisła Kraków – 2.70
Remis – 3.50
Wygra Lechia Gdańsk – 2.70

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem