Wisła Kraków chce wykorzystać kryzys imienniczki z Płocka

Wisła Kraków w piątkowy wieczór w Białymstoku zmierzy się z Wisłą Płock. Piłkarze Macieja Stolarczyka wystartowali dość dobrze w nowym sezonie, choć nie do końca oddaje to ligowa tabela. Biała Gwiazda zaczęła od bezbramkowego remisu z Arką, później zaś wygrała z Miedzią Legnica 2:1.

Do kompletu brakowało porażki, którą odnieśli krakowianie w Białymstoku, przegrywając 0:1 z wicemistrzem, Jagiellonią. Jak będzie w czwartej kolejce? Odpowiedź na to pytanie poznamy po meczu, na który ciekawe kursy przygotował główny sponsor krakowskiego klubu, LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Przeciwnikiem Wisły będzie… Wisła, tylko z Płocka. „Nafciarze” przeżywają ogromne problemy na początku tego sezonu – po trzech kolejkach mają zaledwie jeden punkt na koncie i okupują dolne rejony tabeli. Za nimi tylko Pogoń Szczecin, która nie zapunktowała ani razu, a także mająca tyle samo oczek na koncie Cracovia. Krakowianie zagrają przed własną publicznością i będą chcieli kryzys płocczan wykorzystać. Czy im się uda? Kurs na to wydarzenie jest zachęcający:

Wisła Kraków pokona Wisłę Płock – kurs LV BET: 2.45

Najciekawszą statystyką przed spotkaniem obu drużyn jest z pewnością ta dotycząca bezpośrednich spotkań tych drużyn w historii. Przez długi czas nigdy bowiem Wisła Płock nie wygrała z Wisłą Kraków w ekstraklasie, ale przełamanie nastąpiło w grudniu ubiegłego roku na Reymonta.  Wcześniejszych dziesięć spotkań bezpośrednich zakończyło się zwycięstwem Białej Gwiazdy, trzy – podziałem punktów. Nowa seria została rozpoczęta remisem w Płocku. Czas na zwycięstwo? Na pewno czas na bramki, których w tych rozgrywkach trochę brakuje wiślakom (dwa gole w trzech meczach).

Wisła Kraków strzeli gola – kurs LV BET: 1.25

Kto natomiast miałby zdobyć tę bramkę? Napastników w kadrze wielu nie ma, a podstawowym jest Zdenek Ondraszek, który w meczu z Miedzią się odblokował zdobywając bramkę, a z Jagiellonią w Białymstoku nie zagrał źle. To właśnie wpisanie nazwiska tego piłkarza w notesie sędziego w tabelce „gole” jest najbardziej prawdopodobnym wydarzeniem również zdaniem LV BET.

Zdenek Ondraszek strzelcem bramki – kurs LV BET: 2.80 

Wisła w tym spotkaniu nie będzie bała się atakować, a płocczanie z pewnością mają z tyłu głowy słaby start i ogromną chęć pierwszego zwycięstwa. Nawet jeśli nie uda się obu zespołom rozwiązać worka z bramkami, liczba sytuacji podbramkowych może przełożyć się na częstotliwość parad bramkarskich, a co za tym idzie także wykonywania rzutów rożnych.

Więcej niż 9.5 rzutów rożnych – kurs LV BET: 1.88

To gospodarze są faworytem zdaniem LV BET, a kurs na zwycięstwo Białej Gwiazdy jest mimo wszystko bardzo wysoki. Sporo można zarobić trafnie obstawiając zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale również wielu zakładów niedotyczących tylko wyniku meczu.

Wygra Wisła Kraków: 2.45

Remis: 3.3

Wygra Wisła Płock: 2.80

 

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.