Wisła Kraków chce po meczu patrzeć tylko w górę

Trzynaście punktów – taką przewagę nad strefą spadkową na siedem kolejek przed końcem sezonu może mieć Wisła Kraków, o ile zdoła zwyciężyć wyjazdowy mecz w świąteczny poniedziałek. Przedstawiamy kursy na mecz z zamykającym ekstraklasową tabelę Podbeskidziem Bielsko-Białą, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

Wisła Kraków jesienią bardzo dobrze poradziła sobie z beniaminkami: Stal Mielec ograła sześcioma bramkami, a z Podbeskidziem Bielsko-Biała wygrała 3:0. Teraz rozpoczęto przy Reymonta realizację misji „przyjemna powtórka z rozrywki” – z tym pierwszym klubem udało się bowiem piłkarzom Petera Hyballi zwyciężyć niedawno 3:1, a teraz „Biała Gwiazda” drugiego zwycięstwa w sezonie poszuka z „Góralami”. Może wiosną będzie odwrotnie niż jesienią: bramkarza Stali udało się pokonać trzykrotnie, a Podbeskidzia – tak jak w 2015 roku, gdy dubletem wynik otworzył Paweł Brożek – uda się sześć razy?

Wisła strzeli cztery lub więcej goli  – kurs LV BET: 14.00

Komplet punktów, w jaki celują piłkarze Wisły Kraków, zapewniłby względny spokój w ostatniej fazie sezonu. Na ten moment „Biała Gwiazda” ma nad ostatnim w tabeli Podbeskidziem dziesięć punktów przewagi. Dystans między klubami, a więc jednocześnie między zespołem Petera Hyballi a strefą spadkową, może zostać w Lany Poniedziałek powiększony. Pozwoliłoby to wiślakom patrzeć głównie w górę tabeli. W przypadku wygranej do wicelidera Wisła traciłaby tyle punktów, ile ma obecnie przewagi nad Podbeskidziem – dziesięć.

Wisła wygra do zera z Podbeskidziem – kurs LV BET: 3.50 

Historia bezpośrednich spotkań, a także forma w obecnym sezonie zapowiada bramkowe spotkanie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Podbeskidzie to zespół, który stracił w tym sezonie najwięcej goli (48 w 22 spotkaniach), zaś tylko jedna drużyna zdołała strzelić więcej goli od Wisły (33 bramki). W ostatnich ekstraklasowych meczach tych drużyn padło natomiast kolejno trzy, siedem, trzy, sześć, cztery i pięć bramek. 28 w 6 spotkaniach – to daje średnią 4.66 gola na mecz.

Powyżej 3.5 gola w meczu – kurs LV BET: 3.55

jeszcze się nie skończył, a każdy kolejny mecz jest dla nas najważniejszy. W tym czasie nie ma miejsca na eksperymenty, a na boisku będą grać najlepsi. Nie inaczej będzie w Bielsku-Białej, gdzie musimy zwyciężyć za wszelką cenę – powiedział na pomeczowej konferencji Peter Hyballa. Czy to się uda?

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem