Wisła jedzie do Budapesztu! Wiślacy awansują na V4 Future Sports Festival

Jest awans! Wisła All in! Games Kraków pokonała Team Fiend wynikiem 2:1 i zagwarantowała sobie miejsce w main evencie V4 Future Sports Festival w Budapeszcie.

W poniedziałkowy wieczór Wisła All in! Games Kraków rozgrywała mecz półfinałowy górnej drabinki V4 Future Sports Festival 2021 International Cup, w którym stawką był awans na main event V4 Future Sports Festival w Budapeszcie. Przeciwnikiem ekipy Grzegorza „SZPERO” Dziamałka było bułgarskie Team Fiend.

Zobacz również: Ranking HLTV: Awans AGO i Wisły, spory spadek Anonymo

Spotkanie rozpoczęło się na mapie de_overpass wybranej przez Wisłę. Początkowo to jednak rywale dyktowali tempo spotkania i wyszli na spore prowadzenie wynikiem 1-7. Wtedy do odrabiania strat rzuciła się ekipa z Polski, która zdołała nawet mieć punkt meczowy. Bułgarzy jednak wyrównali i byliśmy świadkami dogrywki – w tej lepszy był jednak „Goofy” i spółka. Po chwili przenieśliśmy się na de_dust2, które było wyborem Fiend. Ponownie byliśmy świadkami wyrównanego starcia punkt za punkt. Końcówka należała jednak do drużyny „redstara”, która przechyliła szalę na swoją korzyść. Wszystko miało się więc wyjaśnić na de_ancient. Pierwsza połowa została zdominowana przez „Białą Gwiazdę”, która po stronie broniącej oddała rywalom zaledwie jedno „oczko”. Polacy mieli więc aż 15 rund na zdobycie dwóch punktów, czego udało im się dokonać w rundzie numer 24.

Zwycięstwo zagwarantowało Wiśle Kraków awans na finały V4 Future Esports Festival. Fiend nadal liczy się w grze o wyjazd do Budapesztu – swoją wyższość nad przeciwnikami będą musieli jednak udowadniać w dolnej drabince. Ekipa spod Wawelu nadal ma szanse na triumf w turnieju – w kolejnym meczu zmierzą się z czeskim Sinners.

https://twitter.com/WislaGames/status/1442607774362447879

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem