Wisła All in! za burtą drugiej edycji Spring Sweet Spring

To koniec marzeń o polskim zwycięzcy drugiej edycji turnieju Spring Sweet Spring. We wtorek Wisła All in! Games Kraków uległa niemieckiemu BIG i pożegnała się z rozgrywkami.

Wiele wskazywało na to, że końcowy sukces którejś z polskich formacji w Spring Sweet Spring 2. Awans do play-offów uzyskały aż trzy drużyny z naszego kraju – Izako Boars, x-kom AGO oraz Wisła All in! Games Kraków. „Jastrzębie” i „Dziki” szybko pożegnały się z fazą pucharową, gdyż przegrały już w poniedziałkowych starciach 1/8 finału. Swój mecz wygrała za to Wisła, która podejmowała Dignitas.

Zobacz również: Kolejny mistrz PLE znalazł drużynę. „morelz” zagra w TPT

Wiślacy w meczu ćwierćfinałowym stali przed bardzo trudnym zadaniem. Ich przeciwnikiem było niemieckie BIG, które aktualnie zajmuje 8. miejsce w rankingu HLTV. Mecz rozpoczął się od mapy de_dust2, którą lepiej rozpoczęli zawodnicy z Niemiec. Pięciopunktowa przewaga, którą wywalczyli w pierwszej połowie wystarczyła do domknięcia „piasków” i wyjścia na prowadzenie w meczu. Dość podobnie wyglądała mapa numer dwa – de_train. „tabseN” i spółka po przegranej pistoletówce wzięła się w garść i wygrała 7 kolejnych rund. Trzy kolejne wpadły na konto Polaków, jednak do głosu ponownie doszło BIG. Prowadzenie wynikiem 11:4 do zmiany stron wystarczyło, aby wygrać spotkanie.

Porażka eliminuje zespół Grzegorza „SZPERO” Dziamałka z gry o tytuł SSS 2 i wyjazd na turniej lanowy. BIG w półfinale zmierzy się za to z Entropiq.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem