Wisła All in! z awansem do fazy play-off Snow Sweet Snow 3!

Wisła All in! Games Kraków zagwarantowała sobie dziś awans do play-offów Snow Sweet Snow 3. Wiślacy w ostatnim spotkaniu pokonali EXTREMUM wynikiem 2:0.

W tym tygodniu rozgrywana jest faza swiss głównego etapu Snow Sweet Snow 3. Udział wzięły w niej dwie polskie ekipy – Anonymo oraz Wisła All in! Games Kraków. Obie drużyny po czterech dniach mogły pochwalić się bilansem 2 zwycięstw i 2 porażek. Oznaczało to, że w piątek wezmą udział w meczach ostatniej szansy. O godzinie 12 na serwer weszła Wisła, która podejmowała australijski skład EXTREMUM.

Zobacz również: Chris „chrisJ” de Jong może wrócić do składu FunPlus Phoenix!

W spotkanie lepiej weszli Australijczycy, którzy do zmiany stron na de_dust2 wypracowali sobie 3-punktowe prowadzenie. Po stronie atakującej o wiele lepiej poradzili sobie Wiślacy, którzy oddali przeciwnikom tylko dwa „oczka” i zgarnęli mapę na swoje konto. Dobrą grę kontynuowali na mapie numer 2, czyli de_train. Po 15 rundach na tablicy widniał wynik 10:5 na korzyść Polaków, którzy nie oddali prowadzenia do samego końca meczu.

Zwycięstwo w starciu z EXTREMUM zagwarantowało ekipie z Krakowa udział w play-offach Snow Sweet Snow 3, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Szansę na fazę pucharową ma jeszcze Anonymo, które popołudniu zagra z rosyjskim Trident.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem