Wisła All in! kończy udział w EPL Conference, Anonymo gra dalej

Po trzecim dniu ESL Pro League Conference w grze została jedna polska drużyna. Mowa o Anonymo, które pokonało Sharks. Wisła All in! Games Kraków uległa w meczu z Eternal Fire i pożegnała się z turniejem.

Od wtorku trwają rozgrywki w ramach ESL Pro League Conference, w którym zespoły walczą o awans do kolejnego sezonu ESL Pro League. Polskę na turnieju reprezentują dwie formacje – Anonymo oraz Wisła All in! Games Kraków. Po dwóch dniach rozgrywek obie ekipy wylądowały w drabince przegranych i walczyły o pozostanie w zawodach.

Zobacz również: Kenny „kennyS” Schrub wraca do głównego składu G2 Esports!

W środę jako pierwsza na serwerze stawiła się Wisła. Przeciwnikiem zespołu „SZPERA” był turecki super team, czyli Eternal Fire. „woxic” i spółka nie dali większych szans rywalom i wygrali ten mecz wynikiem 2:0 eliminując Wiślaków z dalszej gry. Później w akcji zobaczyliśmy Anonymo, które mierzyło się z Brazylijczykami z Sharks. Mimo wpadki na drugiej mapie (8:16 na de_mirage) drużyna „Snaxa” w pełni kontrolowała przebieg pozostałych map (vertigo oraz nuke) i udało im się awansować do kolejnego etapu, w którym zmierzą się ze Sprout, w którym od niedawna gra były reprezentant „Anonimowych” – Kamil „KEi” Pietkun.

https://twitter.com/AnonymoEsports/status/1463941120036118529

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem