Wisła All in Games! o krok od awansu do play-off Snow Sweet Snow 3!

Wisła All in Games! Kraków wygrała kolejny mecz w fazie swiss Snow Sweet Snow 3 i jest o krok od awansu do kolejnego etapu. W gorszej sytuacji jest Anonymo, które przegrało swoje drugie spotkanie.

Po drugim dniu rozgrywek Snow Sweet Snow 3 obie polskie ekipy, Wisła All in! oraz Anonymo, mogły pochwalić się bilansem 1-1. Zarówno Wisła jak i Anonymo solidarnie przegrały w pierwszym dniu i wygrały w drugim. Wygrana w dzisiejszych spotkaniach gwarantowałaby udział w spotkaniach o awans już w czwartek. Zadanie obu ekip nie było jednak łatwe.

Zobacz również: Poznaliśmy harmonogram kwalifikacji do IEM Summer 2021

Anonymo musiało mierzyć się z 33. drużyną świata – czeskim Sinners. Czesi rozpoczęli spotkanie z „wysokiego C” i całkowicie zdominowały mapę de_nuke, która zakończyła się wynikiem 16:3 na ich korzyść. Janusz „snax” Pogorzelski i spółka nawiązali co prawda walkę na drugiej mapie (de_inferno), jednak nie potrafili domknąć jej na swoją korzyść. Druga część spotkania również wpadła na konto Czechów i mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Całkiem inaczej wyglądało starcie pomiędzy Wisłą a niemieckim Sprout, które jest notowane na 24. miejscu w światowym rankingu. „Biała Gwiazda” świetnie rozpoczęła mecz na mapie de_train i wypracowała sobie 7-punktowe prowadzenie, którego nie oddała do samego końca. Więcej walki zobaczyliśmy na de_dust2, jednak po zmianie stron to Polacy byli stroną dominującą. Finalnie zespół Grzegorza „SZPERO” Dziamałka zakończył mecz wynikiem 2:0.

Kolejne mecze w ramach Snow Sweet Snow 3 już jutro. Wisła All in! zagra o awans, a Anonymo będzie musiało walczyć o pozostanie w turnieju.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem