Wisła All in! Games Kraków otwiera dywizję DOTA 2!

Ciekawy ruch jednej z polskich organizacji esportowych. Wisła All in! Games Kraków pozyskała nowy skład i otworzyła sekcję w jednej z najpopularniejszych gier MOBA na świecie - DOTA 2.

Nie można ukrywać, że DOTA 2 nie jest najbardziej popularnym tytułem esportowym w Polsce. Nie zmienia to jednak faktu, że światowo gra od Valve jest jedną z największych i cieszących się największym zainteresowaniem produkcji. W naszym kraju ciężko znaleźć organizacje, które zainwestowały w Dotę, jednak Wisła All in! Games Kraków postanowiła to zmienić.

Od samego początku celem sekcji był permanentny rozwój. Nie tylko w obszarach dywizji, które stanowią podstawę działalności sekcji esportowej, ale również szukanie nowych możliwości rozszerzania tej działalności. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego faktu, że możemy powołać kolejną dywizję w ramach naszych struktur. Dota 2 idealnie wpisuje się w strategię rozwoju sekcji oraz idealnie pasuje do oczekiwań naszych partnerów biznesowych – stąd ten wybór. Mamy też nadzieję na pozytywne ożywienie sceny w Polsce. Angażując się w Dota 2, stajemy w szeregu między innymi z takimi globalnymi markami jak PSG czy też AS Monaco – mam nadzieję, że będzie nam dane zmierzyć się z nimi w niedługim czasie! – powiedział Mieszko Łabuz, Menadżer Sprzedaży i Esportu Wisły Kraków.

Zobacz również: „Cinkrof” zagra w drugim finale EU Masters z rzędu!

„Biała Gwiazda” pozyskała jeden z najlepszych składów w kraju. Dodatkowo zaangażowano menadżera, którym został Michał „Guerilla” Dziwak oraz hosta – Tomek „bandit” Borys. Drużyna od tygodnia przebywa na bootcampie w Krakowie.

Skład Doty 2 w Wiśle All iN! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Natan “Exotic_Deer” Michalewicz
  • Marcel “Ekken” Hołowienko
  • Kuba “Jacob” Staniszewski
  • Marcin “Molex” Bucki
  • Patryk “Crush” Jednak

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem