Wilshere nie jest już bezrobotny! Anglik dołącza do Bournemouth

Jack Wilshere może odetchnąć z ulgą. Zawodnik, który od 3 miesięcy nie był związany z żadnym klubem w końcu znalazł swój nowy dom. Anglik związał się krótkoterminową umową z AFC Bournemouth.

Były zawodnik Arsenalu pozostawał bezrobotny od 5 października zeszłego roku. To właśnie wtedy Wilshere rozwiązał kontrakt z West Hamem United za porozumieniem stron. Bezrobocie nie wiązało się jednak z brakiem treningów, gdyż Anglik od grudnia brał udział w treningach „Wisienek”. W ostatnim czasie mówiło się, że Wilsherem zainteresowane jest prowadzone przez Stevena Gerrarda Glasgow Rangers, jednak rozmowy spełzły na niczym.

Zobacz również: Kto zastąpi Jerzego Brzęczka? „Boniek ma już następcę”

Pomocnik zdecydował się więc związać z AFC Bournemouth. W ich barwach występował już na zasadzie wypożyczenia z Arsenalu w sezonie 2016/2017. Teraz podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do końca sezonu.

„Wisienki” widzą w nim potencjalne wzmocnienie w walce o awans do Premier League. Wilshere ma na swoim koncie 182 mecze w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej. Na ten moment Bournemouth zajmuje trzecie miejsce w Championship ze stratą 4 punktów do drugiej Swansea.

https://twitter.com/afcbournemouth/status/1351206213992607744

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem