Will „RUSH” Wierzba definitywnie żegna się z Complexity

Po kilku tygodniach spędzonych na ławce rezerwowych Will "RUSH" Wierzba zakończył swoją współpracę z Complexity. Amerykanin musi więc rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy.

Pod koniec lipca tego roku Will „RUSH” Wierzba został przesunięty na ławkę rezerwowych w Complexity. Jego miejsce w zespole zajął nowy nabytek organizacji – Patrick „es3tag” Hansen. Kolejne dni mijały, a perspektywy powrotu do drużyny nie było. Gdy Kristian „k0nfig” Wienecke musiał udać się na przerwę spowodowaną kontuzją do składu nie powrócił „RUSH”, a zaangażowano Nielsa Christiana „NaToSaphiXa” Sillassena.

Zobacz również: Wisła i Anonymo ze zwycięstwami w środowych meczach ESEA Premier

Amerykanin zadecydował więc o odejściu z „The Juggernauta”. Strony doszły do porozumienia w sprawie przedterminowego zakończenia kontraktu. W zespole spędził blisko dwa lata po drodze wygrywając wiosenne finały BLAST w 2020 roku. Przyszłość 27-latka nie jest jeszcze znana, jednak sam zainteresowany mówi, że nie zamierza kończyć swojej przygody z esportem. Wierzba nie wyklucza również zmiany tytułu – w swoim wpisie pożegnalnym mówi, że rozgląda się za opcjami nie tylko w CS:GO, ale również VALORANT.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem