Wiktor „mynio” Kruk bez drużyny na nadchodzący sezon!

Nieprzyjemna sytuacja spotkała Wiktora "mynio" Kruka. Były zawodnik Anonymo był już pewny podpisania kontraktu z Wisłą, jednak okazało się, że miejsca w zespole na nowy rok dla niego nie ma.

Wielka szufla trwa i zbiera żniwo. Kilka tygodni temu pierwsze zmiany ogłosiła Wisła All in! Games Kraków, która ogłosiła rozstanie z Kubą „Markosiem” Markowskim. Jego miejsce tymczasowo zajął były „Wiślak” – Wiktor „mynio” Kruk. Wydawało się, że to rozwiązanie nie będzie tylko chwilowe, jednak dziś wszelkie wątpliwości rozwiał sam zainteresowany.

Tak naprawdę od września/października byłem przekonany, że będę zawodnikiem Wisły od nowego roku, w grudniu miałem już dogadany kontrakt, więc odrzucałem wszystkie inne oferty, niestety kilka dni przed sylwestrem okazało się, że tak nie będzie, dowiedziałem się tego poniekąd od osób niezwiązanych z projektem, ale jest jak jest! Podsumowując wszystko, raczej na pewno nie zobaczycie mnie w żadnej drużynie, bo wszyscy już skompletowali swoje składy i zostałem na lodzie, ale to nic, wam życzę zdecydowanie lepszego początku roku, a Ja postaram się przekuć złość, która powstała w tym całym syfie na jeszcze lepszą grę, bo motywacji nie brakuje – pisze Kruk na swoim Twitterze.

Zobacz również: „Sobol” i „snatchie” na celowniku Wisły All in! Games Kraków?

Wszystko wskazuje więc na to, że początek sezonu „mynio” spędzi bez drużyny. Miejsce, które miał zająć w Wiśle najprawdopodobniej trafi w ręce Michała „snatchie” Rudzkiego, który ma dołączyć do „Białej Gwiazdy” razem z Kamilem „Sobolem” Sobolewskim.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem