Wiktor „Ejsner” Świderski wskakuje do pierwszego składu devils.one

Zaskakujący ruch devils.one przed startem trzeciego tygodnia Ultraligi. Patryk „Biosun” Kołkiewicz został odsunięty od zespołu, a w jego miejsce wskoczył Wiktor "Ejsner" Świderski.

Pierwsze mecze w 6. sezonie Ultraligi nie były dla devils.one zbyt udane. W premierowym tygodniu ulegli zawodnikom PDW oraz AGO Rogue, co było do przewidzenia. W drugiej serii spotkań nie udało im się jednak zwyciężyć z Team ESCA Gaming oraz Komil&Friends, co tylko „umocniło” ich na ostatniej lokacie w tabeli.

Zobacz również: Jesse „Jesiz” Le wraca na ławkę trenerską w SK Gaming

Włodarze uznali więc, że czas na zmiany w składzie. Od drużyny odsunięto Patryka „Biosuna” Kołkiewicza, a jego miejsce w pierwszym zespole zajął Wiktor „Ejsner” Świderski. Taki ruch może dziwić, ponieważ „Biosun” był jednym z najlepszych zawodników „Diabłów”. Dla „Ejsnera” przygoda w DV1 będzie pierwszym spotkaniem z pierwszą dywizją Ultraligi. Swój debiut zaliczy już we wtorek o godzinie 19.30 w meczu przeciwko Illuminar Gaming.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem