Wielkie zmiany w Fnatic?! „Selfmade” może opuścić zespół!

Wiele wskazuje na to, że możemy być świadkami wielu zmian w szeregach Fnatic. Z organizacją może pożegnać się Oskar "Selfmade" Boderek, który według mediów jest kuszony przez Team Vitality.

Wiosenny split w LEC w wykonaniu Fnatic nie należał do udanych. „Pomarańczowo-czarni” sezon zasadniczy zakończyli na odległej piątej pozycji. Ekipa „Selfmade’a” bardzo szybko pożegnała się z play-offami – w drugiej rundzie dolnej drabinki zostali zdominowani przez Schalke 04 i z hukiem odpadli z walki o tytuł. Taki bieg spraw rozpoczął spekulacje na temat przyszłości składu.

Zobacz również: „Warszi” i „Color” opuszczają szeregi Pompa Team

Początkowo sporo mówiło się o zmianach po zakończeniu sezonu. Kontrakty Oskara „Selfmade” Boderka oraz Gabriëla „Bwipo” Rau wygasają w listopadzie 2021 roku i wiele wskazywało na to, że nie są oni chętni na przedłużenie współpracy z Fnatic. W ostatnich dniach zaczęły pojawiać się jednak inne informacje. Według LEC Wooloo brytyjska organizacja osiągnęła porozumienie z mistrzami EU Masters, Karmine Corp, w sprawie transferu toplanera – Adama „Adama” Maanane. Mogliśmy się domyślać, że z zespołem pożegna się „Bwipo”, jednak według tego samego źródła Belg zostanie… junglerem! Takie działanie miałoby być pochodną transferu „Selfmade’a” do Team Vitality. Nic nie jest jednak przesądzone. Więcej informacji uzyskamy najprawdopodobniej po zakończeniu MSI.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem