Wielkie zmiany w Astralis? Czterech zawodników rozważa odejście!

Czy to koniec Astralis, które pokochały tysiące fanów CS:GO na całym świecie? Kontrakty czterech zawodników wygasają wraz z końcem roku, a sami gracze rozważają opuszczenie organizacji.

Takiej marki jak Astralis nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu fanowi Counter Strike’a. Duńska organizacja największe sukcesy świętowała w latach 2017-2019 i zdominowała światową scenę CS:GO. W kwietniu mistrzowska drużyna zaczęła się jednak sypać. Zespół opuściła bowiem jego największa gwiazda, Nicolai „dev1ce” Reedtz, który zasilił szeregi Ninjas in Pyjamas.

Zobacz również: Na’Vi nowym liderem rankingu HLTV! AGO wciąż w najlepszej trzydziestce

Kontrakty czterech zawodników – „dupreeha”, „Xyp3x’a”, „magiska” i „gla1ve’a” – wygasają wraz zakończeniem roku. Według informacji podanych przez Danish CSGO Leaks Astralis przejdzie przez gruntowną przebudowę. Zawodnicy najprawdopodobniej nie przedłużą swoich umów i zdecydują się opuścić organizację. To samo źródło informuje, że „magisk” może odejść do Complexity, a „duupreh” dołączy do „dev1ce’a” w Ninjas in Pyjamas. O losach pozostałej dwójki nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Danish CSGO Leaks podaje również, że nowy skład budowany będzie wokół „Bubkji’a”, a dołączyć miałby do niego „Lucky” z Tricked.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem