Wielkie zmiany w AGO – Rallen, snatchie i reatz dołączą do zespołu?!

Wielka szufla może dotknąć x-kom AGO. "Jastrzębie", według doniesień, są blisko pozyskania nowych zawodników - Rallena, snatcheigo oraz reatza.

Od czasu przeniesienia Miłosza „mhL” Knasiaka na ławkę rezerwowych w x-kom AGO nie dzieje się najlepiej. Zespół szukał rozwiązania problemów, jednak było to bezskuteczne. Zarząd najprawdopodobniej uznał, że czas na wielkie zmiany.

Zobacz również: Kolejny zawodnik odchodzi od CS:GO – „vanity” przechodzi na VALORANT

Według Polish Leaks do zespołu miałoby dołączyć trzech zawodników – Karol „Rallen” Rodowicz, Michał „snatchie” Rudzki oraz Paweł „reatz” Jańczak. „Rallen” od dłuższego czasu pozostaje bez drużyny, „snatchie” został zwolniony z kontraktu ze Sprout, a „reatz” został przeniesiony na ławkę rezerwowych w Illuminar. Pozyskanie zawodników nie powinno być problemem, gdyż co najmniej dwóch z nich nie są związani kontraktem z żadną organizacją.

Taki ruch zespołu oznacza, że ktoś będzie musiał się pożegnać z AGO. Najprawdopodobniej padnie na Dominika „Grubego” Świderskiego. Świderski w zespole występował od 2017 roku. W drużynie najprawdopodobniej pozostanie dwóch zawodników. Mowa o Damianie „Furlanie” Kisłowskim oraz Macieju „F1ku” Miklasie, a trenerem najprawdopodobniej pozostanie Michał „Minirox” Michałków. Ogłoszenie nowej drużyny odbędzie się najprawdopodobniej w najbliższych dniach, jednak na ten moment organizacja milczy.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem