Wielkie pieniądze za triumf w Turnieju Czterech Skoczni 2021/2022

W tym sezonie skoków narciarskich odbędzie się jubileuszowa, bo siedemdziesiąta edycja Turnieju Czterech Skoczni. Organizatorzy zajrzeli głębiej do kieszeni i postanowili ufundować większą nagrodę dla zwycięzcy. Triumfator imprezy zarobi tym razem aż 100 tysięcy franków szwajcarskich.

Taka kwota jest pięciokrotnie większa od tych z poprzedniego sezonu. Dotąd najlepszy zawodnik Turnieju Czterech Skoczni mógł się pochwalić czekiem o wartości 20 tysięcy franków szwajcarskich, co przy obecnym kursie daje około 86 tysięcy złotych. – Wspaniale, że wraz z 70. turniejem wkraczamy w nowy wymiar finansowy i będziemy mogli nagrodzić zwycięzcę znacznie hojniej niż dotąd – powiedział prezes Turnieju Czterech Skoczni, Peter Kruijer.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Łączna pula nagród w imprezie zwiększyła się więc do 400 tysięcy franków szwajcarskich. Tak jak wspomnieliśmy, 100 tysięcy trafi do triumfatora, a pozostała część będzie równomiernie rozdawana z biegiem zawodów. Podczas każdego z konkursów organizatorzy wypłacą skoczkom po  75 tysięcy franków szwajcarskich. Oczywiście wypłata będzie zależna od pozycji, którą zajmie dany zawodnik. – Zwiększenie puli jest wspólnym wysiłkiem czterech komitetów organizacyjnych w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, a także niemieckiej i austriackiej federacji narciarskich – dodał prezes TCS.

Jest szansa na to, że jeden z zawodników może zgarnąć rekordowe 150 tysięcy franków szwajcarskich. Musi on „jedynie” zwyciężyć we wszystkich kwalifikacjach, konkursach i klasyfikacji generalnej. Tylko trzem skoczkom w historii udało się zwyciężyć we wszystkich czterech zawodach Turnieju Czterech Skoczni. Jako pierwszy dokonał tego Sven Hannawald w 2002 roku, a w ostatnich latach do tego grona dołączyli Kamil Stoch i Ryoyu Kobayashi.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Oprócz wielkiej kasy zwycięzca może również liczyć na imponującą statuetkę Złotego Orła. Przypomnijmy, że prestiżowego tytułu broni Kamil Stoch, który w całej swojej karierze ma na koncie trzy triumfy w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni.

Terminarz Turnieju Czterech Skoczni: 29.12.2021 – 6.01.2022

29 grudnia 2021 – Oberstdorf (Niemcy)
1 stycznia 2022 – Garmisch-Partenkirchen (Niemcy)
4 stycznia 2022 – Innsbruck (Austria)
6 stycznia 2022 – Bischofshofen (Austria)

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem