Wielkie emocje w Warszawie – Różal skradnie show na Torwarze?

Ile "Różala" zostało w "Różalu", a jak wielogodzinny lot z Australii odbije się na formie Petera Grahama? Czy Daniel Omielańczuk nie przepłaci mieszania kick-boxingu z MMA słabszą dyspozycją? Czy Kamil Ruta i Yohan Lidon dadzą kibicom walkę wieczoru? Przekonamy się dziś, podczas 14. gali DSF Kickboxing Challenge.

Wyniki najciekawszych walk postanowił wytypować dla nas Łukasz Czarnowski z portalu madfight24.com.

+91 kg: Marcin Różalski vs Peter Graham
Typ: wygra Graham (kurs LV BET: 2.01)

Marcin Różalski dowiedział się o zmianie rywala na kilka dni przed galą, przygotowując się na mańkuta. Peter Graham mimo ponad 40 lat ciągle startuje i w przeciwieństwie do awizowanego początkowo Jerome’a Le Bannera – robi to z sukcesami. Między innymi w ringu bokserskim, gdzie Australijczyk ma aktualnie rekord 11-4-1. Ostatnią walkę w K-1 Peter Graham stoczył w 2014 roku na turnieju w Dubaju. W zasadzie jest on zawodnikiem z dość zbliżonym doświadczeniem do Marcina Różalskiego i paradoksalnie mimo mniejszego doświadczenia i mniej bogatej kariery, Graham będzie stanowił dla Różalskiego o wiele większe wyzwanie niż Le Banner. Graham na pewno będzie w ringu bardziej mobilny niż Polak, co w połączeniu z nieszablonowymi kopnięciami, które już nie raz prezentował w swoich walkach, może dać mu zwycięstwo przed czasem.

+91 kg Piotr Romankevich vs Dawid Żółtaszek
Typ: wygra Romankevich (kurs LV BET: 1.25)

Żółtaszek to bardzo silny fizycznie zawodnik, który zbierał zawodowe doświadczenie walcząc na całym świecie od Azji, przez Kazań, Rumunię, Polskę aż do Wysp Brytyjskich, gdzie mieszka i trenuje. Naprzeciwko Polaka stanie jeden z lepszych techników w tej kategorii wagowej w Europie. Romankevich pokazał w walce z Michałem Turyńskim, że nie tylko ciężko jest go trafić, ale też niełatwo uniknąć jego ciosów, a co więcej – Białorusin zawsze ma plan na walkę i potrafi go skrupulatnie realizować. Romankevich, jeśli będzie walczył w swoim stylu i dużo pracował na nogach jak w ostatnich swoich walkach, wypunktuje Żółtaszka na pełnym dystansie pięciu rund.

+91 kg: Daniel Omielańczuk vs Nikolaj Falin
Typ: wygra Omielańczuk (kurs LV BET 1.84)

Falin to bardzo doświadczony zawodnik ale też już nie najmłodszy. Ostatnie walki w Polsce przegrywał (na Grandzie PRO, na DSF-ie i na FEN-ie) ale w większości przypadków dawał dobre, mocne walki i stawiał twarde warunki rywalom. Daniel Omielańczuk, który w swoim powrocie do MMA pokonał silnego Oliego Thompsona, z Niko Falinem nie powinien mieć większego problemu.

-81 kg: Kamil Ruta vs Yohan Lidon
Typ: wygra Ruta (kurs LV BET 1.80)

Ta walka ma zadatki na najlepszy pojedynek gali. Kamil Ruta to zawodnik o ponadprzeciętnej fizyczności, wydolności maratończyka i świetnej technice szlifowanej przez lata w amatorskich (bardziej technicznych niż zawodowe) pojedynkach. Z kolei Lidon ma na koncie ponad 130 pojedynków i liczne tytuły mistrzowskie, które zdobywał na całym świecie. Mimo ogromnej różnicy w doświadczeniu Kamil Ruta będzie w tej walce delikatnym faworytem. Lidon już dwukrotnie zawieszał rękawice na kołku, a Ruta aktualnie wydaje się nie do zatrzymania.

-75 kg Paweł Biszczak vs Ruslan Bikmenov
Typ: wygra Biszczak (kurs LV BET: 1.45)

Rywalem Polaka będzie legitymujący się zawodowym rekordem 8-1 Rosjanin Ruslan Bikmenov. Tylko jego najlepsza forma może sprawić, że Polak będzie miał w tej walce problemy. Biszczak, mimo słabszej dyspozycji w ostatniej walce (ogłoszonej ostatecznie jako nieodbyta), pozostaje zdecydowanym faworytem do zakończenia pojdynku na swoją korzyść przed czasem.

W Warszawie czeka nas jedna z najlepszych gal organizowanych przez DSF

-81 kg Kamil Jenel vs Aleksandr Zakharov
Typ: wygra Jenel (kurs LV BET: 1.38)

Kamil Jenel stanie do walki z debiutantem Aleksandrem Zakharovem. Jenel walcząc w Beneluksie zaadaptował i ciągle prezentuje, bardzo agresywny styl walki, którym prawdopodobnie szybko przełamie niedoświadczonego rywala. Na niekorzyść Rosjanina przemawia także stres wiążący się z debiutem i to na tak dużej imprezie. Jenel przed czasem.

-91 kg Karol Celiński vs Tamerlan Aslanov
Typ: wygra Celiński (kurs LV BET: 2.70)

Karol Celiński to kolejny zawodnik MMA, który dołączył do federacji DSF KC. Dyspozycja zawodnika Arrachionu w walce na zasadach K-1 jest niewiadomą, ale naprzeciw niego stanie bardzo młody i niedoświadczony jeszcze Tamerlan Aslanov. Mimo, że już Piotr Strus pokazał, iż rewelacyjna dyspozycja w MMA nie musi przekłądac się na taką samą w K-1, to Celiński powinien bez większych problemów zwyciężyć z młodym Aslanovem.

Pełna oferta LV BET na galę DSF Kickboxing Challenge po kliknięciu w baner

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem