Wielki transfer w NBA! James Harden dołączy do Brooklyn Nets!

Transfer Hardena z Houston Rockets był praktycznie przesądzony. "Brodacz" już od dłuższego czasu wyrażał chęć opuszczenia zespołu "Rakiet", a wczorajszej nocy otrzymaliśmy potwierdzenie, że dołączy on do Brooklyn Nets.

Można powiedzieć, że Harden w końcu dopiął swego. O jego odejściu z Houston mówiło się jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, jednak sprawa nie była taka prosta. Drużyna nie chciała być stratna na transferze swojej gwiazdy i szukała odpowiedniej alternatywy wymiany. Taka znalazła się w przypadku zespołu Brooklyn Nets, który zdecydował się na pozyskanie „Brodacza”.

Zobacz również: Zwrot akcji w Anwilu – Ivan Almeida jednak zostanie w zespole!

Do wymiany włączone zostały jeszcze dwie ekipy,Cleveland Cavaliers oraz Indiana Pacers. Podsumowując – aby pozyskać Hardena Nets musieli oddać Carisa LeVerta, Rodionsa Kurucsa, trzy własne wybory w pierwszej rundzie draftu i trzy wymiany picków. Klub z Houston posiada teraz prawa do Dante Exuma i pick w drafcie 2022.

31-letni Harden w Rockets występował od 2012 roku. W tym sezonie wystąpił w 8 spotkaniach, w których notował średnio 24,8 punktu, 10,4 asysty i 5,1 zbiórki.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem