Wielki powrót Naniego do Europy! Portugalczyk zagra w Serie A

Mimo 35 lat na karku Nani zdecydował się na transfer z MLS do włoskiej Serie A. Portugalski zawodnik będzie występował w barwach broniącej się przed spadkiem Venezii.

Wydawało się, że transfer Naniego do występującego w Major League Soccer Orlando City SC będzie ostatnim etapem kariery Portugalczyka znanego z gry w Manchesterze United. Nic bardziej mylnego – okazało się bowiem, że 35-letni piłkarz zdecydował się na wielki powrót na Stary Kontynent.

Zobacz również: Dwie ekipy mocno zainteresowane pozyskaniem Paulo Dybali

Początkowo Fabrizio Romano poinformował, że Nani jest bliski ponownej gry w Serie A, bo po jego usługi zgłosiła się Venezia. Kontrakt piłkarza z ekipą z Orlando wygasł wraz z końcem roku, więc nowy klub mógł zasilić na zasadzie wolnego transferu. Beniaminek włoskiej ekstraklasy potwierdził już nawiązanie współpracy z 112-krotnym reprezentantem Portugalii, który podpisał umowę wiążącą go z zespołem do czerwca 2023 roku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem