Wielki kurs na przełamanie Widzewa w klasyku!

Kibice Widzewa Łódź blisko dwie dekady czekają na zwycięstwo z odwiecznym rywalem. Czy tym razem uda pokonać się Legię Warszawa przy Piłsudskiego 138 – miejscu, które niegdyś było twierdzą, jeśli chodzi o te szlagierowe spotkania? Przedstawiamy kursy na mecz 1/16 finału Pucharu Polski, które przygotował sponsor klubu, LV BET.

W ubiegłym roku oba kluby również spotkały się ze sobą na tym samym etapie krajowego pucharu. Było bardzo blisko sukcesu Widzewa, który zdołał wyrównać stan gry, choć przegrywał już 0:2. Ostatecznie musiał jednak przełknąć gorycz jednobramkowej porażki. Właśnie takie minimalne prowadzenia Legii w „Sercu Łodzi” prześladują fanów RTS od lat: w ostatnich ośmiu szlagierach przy Piłsudskiego dwukrotnie padł remis, a aż sześć razy Legia wygrywała właśnie jedną bramką. Tym razem również wynik tego meczu będzie „na styku”?

Widzew Łódź handicap (+1.5) – kurs LV BET: 1.76

Ostatnie spotkanie drużyn z Łodzi i Warszawy obfitowało w emocje. Tym razem otoczka wokół tego bogatego w historię spotkania będzie znacznie mniejsza z uwagi na wykluczenie z gry dwunastego zawodnika gospodarzy. Kibice Widzewa zawsze wspinali się na wyżyny dopingu w spotkaniach ze stołecznym rywalem, tym razem będą – tak jak inne spotkania w czasie koronawirusowych obostrzeń – musieli obejrzeć go w domu. Ta nieobecność zostanie im osłodzona dobrym występem czerwono-biało-czerwonych?

Widzew nie przegra z Legią (1X) – kurs LV BET: 3.20

Powyższy kurs zakłada, że dojdzie przynajmniej do dogrywki. Poniższy zaś, że nawet jeśli kwestię awansu będą musiały rozstrzygać dodatkowe pół godziny bądź seria rzutów karnych, w następnej rundzie Pucharu Polski zameldują się piłkarze Enkeleida Dobiego. Czy widzewiacy zdołają sprawić niespodziankę i wyeliminować obecnego lidera Ekstraklasy?

Widzew awansuje do 1/8 finału – kurs LV BET: 5.40

Kto mógłby przełamać złą passę meczów z Legią i zaprowadzić łodzian do dalszej fazy rozgrywek? Na kogo najbardziej liczą kibice Widzewa? Z pewnością jest to ulubieniec trybun i kapitan zespołu, a jednocześnie jego najlepszy snajper, Marcin Robak. Napastnik RTS zdobył bramkę w starciu z Legią rok temu, dwukrotnie trafiał też w poprzedniej rundzie ze Śląskiem. Do Łodzi wrócił kilkanaście miesięcy temu, a już strzelił od tamtej pory dla Widzewa 29 goli i stał się jego najlepszym strzelcem w historii we wszystkich rozgrywkach. Trafi również w meczu z Legią?

Gol Marcina Robaka – kurs LV BET: 3.40

– Na takie spotkania nikogo nie trzeba było motywować. Wystarczyło, że w szatni padło hasło „Legia” i od razu był alarm – wspominał Mirosław Myśliński, były piłkarz Widzewa. Czy jego następcy nawiążą do lat świetności i przełamią klątwę w meczach z Legią, która ciąży na Widzewie od 20 lat?

Wygra Widzew Łódź – 8.20
Remis – 5.40
Wygra Legia Warszawa – 1.31

BONUS 1000PLN + 500PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE POSIADA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD ZWIĄZANY JEST Z RYZYKIEM.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem