Wielki klub po Łukasza Piszczka. Sensacyjny transfer na horyzoncie!

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się sam zainteresowany. Wielki klub zamierza załatać swoją prawą obronę byłym już reprezentantem Polski. Jak donosi soccerlink.fr, po Łukasza Piszczka z ofertą ma przyjść Paris Saint-Germain. Kontrakt "Piszcza" kończy się bowiem w przyszłym roku i byłby on do wzięcia za darmo...

Na mundialu grał, ale na niego nie dojechał: ani fizycznie, ani psychicznie. Widać było, że to nie ten sam piłkarz, jakiego znamy. Między innymi dlatego też zakończył reprezentacyjną karierę, co okazało się…  zbawienne dla jego formy. Już jesienią w Borussii Dortmund imponował, a kibice na Signal Iduna Park oglądając swojego prawego obrońcę w akcji mieli flashbacki z przeszłości.

Okazuje się, że Łukasza Piszczka czekać może nie tylko pożegnalny mecz w kadrze ze Słowenią, ale i transferowa niespodzianka.

Swoją obronę chcę wzmocnić bowiem Paris Saint-Germain. Mistrzowie Francji jakiś czas temu zapowiedzieli zmianę nastawienia do transferów i budowania składu. Ten ma być stworzony już nie z zarabiających kosmiczne pieniądze gwiazdek, ale z zawodników z charakterem. Łukasz Piszczek doskonale by w tej roli pasował – zwłaszcza, że 34-latkowi kończy się kontrakt po tym sezonie i byłby do wzięcia za darmo.

Sam piłkarz nie zamierza wracać na stałe do reprezentacji Polski, ale już sam fakt tego, iż każdy widziałby go z chęcią w biało-czerwonej koszulce wskazuje na to, że forma prawego obrońcy BVB zaskakuje. Kto wie, czy zanim na stałe nie przeniesie się do Goczałkowic, w których planuje jeszcze pokopać piłkę, nie spróbuje jeszcze ostatniego wyzwania w karierze zawodowej?

Z jednej strony mówiło się, że poważną karierę zakończy w Dortmundzie. Z drugiej, oferta sportowa i finansowa na pewno nie będzie słaba…

Dla tych, którzy nie wierzą w ten transfer nie ze strony Piszczka, ale tego, czy to PSG chciałoby mieć Polaka u siebie – przypominamy case Daniego Alvesa, który też nie był młodzieniaszkiem, a mimo to w Paryżu przywitali go z otwartymi ramionami. Jeśli mistrzowie Francji chcieliby pozyskać wartościowego i doświadczonego prawego obrońcę, trudno będzie o lepszy wybór niż Piszczek. Choć ten transfer jest na etapie planów, a jego powodzenie zależy od wielu czynników, na pewno byłby jednym z najbardziej zaskakujących w historii polskiej piłki.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem