Wielka zmiana w Complexity. „RUSH” zastąpiony przez „es3taga”

Takiej bomby transferowej nie spodziewał się chyba nikt. Complexity poinformowało o rozstaniu z Willem „RUSHem” Wierzba, którego zastąpi Patrick „es3tag” Hansen.

Po zakończeniu IEM Cologne 2021 na światowej scenie CS:GO większość zawodników topowych zespołów udało się na przerwę wakacyjną. Nie odbywają się żadne turnieje, jednak przed startem kolejnej części sezonu zespoły decydują się na roszady kadrowe. Niespodziewaną zmianę przeprowadziło w czwartek Complexity.

Zobacz również: Jesper „JW” Wecksell w VALORANT? „Przyszedł czas na przemyślenia”

Z „The Juggernautem” pożegnał się Will „RUSH” Wierzba. 27-latek reprezentował barwy Complexity przez blisko dwa lata i z organizacją sięgnął po zwycięstwo w wiosennych finałach BLAST Premier 2020. Wierzba został przesunięty na ławkę rezerwowych, jednak jego odejście jest już tylko kwestią czasu. Jego miejsce w zespole zajmie Patrick „es3tag” Hansen, który w marcu zakończył niezbyt owocną współpracę z Cloud9. Plotkowało się o ewentualnym powrocie „es3taga” do Astralis, w którym grał jeszcze przed przygodą w „Chmurkach”, jednak zdecydował się on na transfer właśnie do Complexity.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem